تاریخ ارسال : ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

۹ هزار آمریکایی ویزا به دست در راه ایران/ با هجوم بی سابقه هتل ها جا ندارند!

یکی از مسئولان دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن با اشاره به هجوم بی سابقه گردشگران برای دیدار از ایران در ماه های اخیر گفت که این دفترتا کنون هزار ها روادید برای ورود به ایران صادر کرده است.

جاسوسان آمریکایی 9 هزار آمریکایی ویزا به دست در راه ایران/ با هجوم بی سابقه هتل ها جا ندارند!

به گزارش شلمچه نیوز، منوچهر جعفرزاده خبر مربوط به خودداری مسئولان از صدور روادید برای گردشگران خارجی را بی‌اساس و شایعه خواند.

 

وی افزود: هر روزه صد ها نفر از این گردشگران در صف های طولانی به این دفتر مراجعه می‌کنند و تنها دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن تاکنون بیش از ۹ هزار روادید برای گردشگران مایل به دیدار از ایران صادر کرده است.

 

جعفر زاده همچنین اشاره کرد که ایران به جز تابعین ۹ کشور جهان هیچ گونه پیش شرطی برای صدور روادید به اتباع خارجی تعیین نکرده و هم اکنون شهروندان ۱۹۰ کشور جهان می توانند به سهولت و بدون اخذ روادید از ۷ مرز هوایی وارد ایران شده و در فرودگاه ها بمدت ۳۰ تا ۴۵ روز مجوز ورود و ماندن درایران را دریافت کنند.

 

انی لوکاس معاون سرپرست آژانس گردشگری «میر کورپوریشن» نیز درگفت وگوی جداگانه‌ای با ایرنا شایعات مذکور را رد کرد و با اشاره به این که حجم مراجعین به این آژانس برای ورود به ایران درماه‌های گذشته بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافته است، گفت که این رقم همچنان رو به افزایش است و مدیران آژانس ناگزیرند تا برای پاسخگویی به درخواست های روبه افزایش گردشگران تدابیر تازه ای بیاندیشند.

 

لوکاس بر این نکته تاکید کرد که این آژانس در ماه های گذشته با هیچ گونه دشواری و یا منعی در رابطه با اجازه ورود گردشگران به ایران مواجه نبوده و تنها دشواری مسئولان پاسخگویی به حجم بالای درخواست‌ها و رزرو کردن هتل در ایران است که بدلیل هجوم گسترده خارجی‌ها برای ورود به ایران همواره پر هستند./ ایرنا


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12472

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.