تاریخ ارسال : ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هزینه میلیاردی برای حقوق ۴ میلیونی ؟!

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ باهنر که سابقه ۷ دوره نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی را دارد در اظهاراتی مدعی شد که حقوق هر نماینده مجلس ماهیانه در حدود ۴ میلیون تومان است که این اظهار نظر را هیچ عقل سلیمی باور نمی کند!

زمانیکه هر داوطلب برای حضور در مجلس شورای اسلامی چندین میلیارد تومان هزینه می کند آیا این صرف هزینه میلیاردی تنها برای دریافت مبلغ ۴ میلیون تومان حقوق انجام می گیرد؟

این مبلغ حتی کمتر از حق الزحمه مدیران زیرمجموعه برخی از ادارات و سازمان و زیرمجموعه های شهرداری های استان مازندران است. براستی در جایگاه نمایندگی مجلس چه خبرهایی وجود دارد که این همه هزینه میلیاردی برای تصاحب آن می شود؟!!

البته گفته می شود یک نماینده ضمن اینکه نماینده است در اکثر شرکت ها و کارخانجات و تشکیلات دولتی به عنوان عضو هیئت مدیره کلی حق الزحمه دریافت می کند و صاحب امتیازات مهمی از جمله مجوز احداث دهها کارخانه و سهمیه های مخصوص هم می شود.

در برخی از دانشگاهها به عنوان استاد ولیکن بدون حضور حق الزحمه دریافت می کند. البته شهرام جزایری ها / بابک زنجانی ها و رحیمی ها هم حرف های خوبی در حمایت از نمایندگان مجلس داشته اند.

نمایندگان از انواع سفرهای خارجی هنری / اقتصادی / اجتماعی و … بهره مند هستند و هدایای ویژه مدیران اقتصادی نیز به آنها تعلق می گیرد و در برخی از موارد هزینه تبلیغاتی آنها برای حضور در دوره بعدی را مدیران کارخانجات و مراکز تولیدی پرداخت می کنند حال با این اوصاف آیا می توان بارو داشت که برای حقوق ماهیانه ۴ میلیون تومان هزینه های میلیاردی صرف شود ؟ ما که باور نداریم شما مخاطب گرانمایه چطور؟

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10449

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.