تاریخ ارسال : ۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هشدار به مدارس متخلف در مازندران

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران به مدارس متخلف در مازندران در خصوص اخذ شهریه مازاد بر تعرفه مصوب در فرآیند ثبت نام دانش آموزان هشدار داد.

به گزارش شلمچه نیوز، مهدی عباسی مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از برخورد با مدارس متخلف در طرح نظارتی ویژه مدارس خبر داد و گفت : با توجه به فرارسیدن فصل ثبت نام و تاکید وزارت آموزش و پرورش به رعایت مقررات اخذ شهریه از دانش آموزان از یک طرف و وصول برخی گزارش ها در خصوص بروز تخلف و اخذ شهریه مازدا بر تعرفه مصوب در فرآیند ثبت نام دانش اموزان طرح نظارتی ویزه مدارس در مازندران  همزمان درسراسرکشوردر حال اجرا می باشد.

image.php

وی خاطر نشان کرد: مدارس دانش آموزی موظف به رعایت نرخ مصوب ثبت نام می باشند و می بایست نرخ نامه مصوبه را در منظر والدین دانش آموزان قرارداده و والدین از نرخ مصوبه موقع ثبت نام مطلع شوند.

عباسی تصریح کرد: طرح نظارتی با حضور دستگاه های متولی و تعزیرات حکومتی در مازندران همزمان در سراسر کشور در حال اجرا می باشد و با مدارس متخلف با قوانین تعزیرات حکومتی برخورد می شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: طرح های مختلفی از جمله طرح نظارتی ویزه  البسه ، کیف و کفش ، نوشت افزار ، سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزی در دست اجرا بوده که در موعد مقرر اجرایی خواهد شد.

عباسی از والدین دانش آمو.زان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در ثبت نام مدارس مراتب را به سمانه پیامکی ۳۰۰۰۹۶۵۱ سازمان تعزیرات حکومتی و یا به شماره ۱۲۴ اداره صنعت ، معدن و تجارت اعلام تا در اسرع وقت پیگیری و مورد رسیدگی قرار گیرد .


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20856

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.