تاریخ ارسال : ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هشدار شهردار بابل؛ برخورد قانونی با دستگاه های حفار

به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز(زهرا مرادی) از بابل، در پی اعتراض عمومی شهروندان بابل به خاطر رها شدن پروژه های تاسیساتی شهری که توسط دستگاه های حفار و بدون زیرسازی، مرمت آسفالت و هم سطح سازی دریچه ها و منهول ها انجام شده است. دامنه ی این اعتراضات گسترده ملاقات عمومی شهردار بابل را تحت شعاع قرار داد.
مهندس حسین بیژنی شهردار بابل گفت: متاسفانه و علیرغم ضوابط و آیین نامه های مربوطه به حفاری های معابر و شوارع عمومی، دستگاه های دولتی حفار، با عدم رعایت آن بخش از ضوابط که مربوط به عملیات عمرانی بعداز اجرای پروژه ی فنی است، پروژه ها را بدون زیرسازی و روکش آسفالت رها می نمایند. این پروژه های نیمه کاره، به غیر از زشت نمایی چهره ی خیابان ها و کوچه ها و ایجاد گره های ترافیکی سنگین برای عبور و مرور شهروندان و خودروها، باعث خسارت های مالی و جانی برای مردم بابل شده است که چندین پرونده ی شکایت نیز در حال طی مراحل دادرسی و صدور حکم قضایی در دادگستری مفتوح می باشد.

P1240033
در ادامه شهردار بابل افزود: اگر دستگاه های دولتی حفار، به چنین روند نادرستی ادامه دهند و هیچ گونه مدیریتی بر پروژه های در دست اجرا نداشته باشند لاجرم شهرداری از راهکارهای مجاز قانونی از قبیل، عدم صدور مجوز حفاری در سال ۹۵، جریمه های سنگین و هم چنین اعمال قانون از طریق دادستان محترم که هماهنگی های لازم نیز در حال انجام است، اقدام خواهد کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14343

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.