تاریخ ارسال : ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هشدار علوی در مورد فاصله افتادن بین رهبری و مردم

خبرگزاری ایسنا: وزیر اطلاعات اظهار کرد: ضروری هست دقت برخوردار باشیم دشمن امروز با لباس دشمنی و آشکارا به صحنه نبرد ورود پیدا نخواهد کرد لکن با زبان دین و لباس تدین می آید تا بین رهبری و مردم فاصله بیندازد بنابراین ضروری هست مراقب باشیم تا این دشمنان به ظاهر دوست پیوندمان را با رهبری متزلزل نکنند.

حجت الاسلام والمسلمین “سید محمود علوی” حجت الاسلام والمسلمین “سید محمود علوی” شامگاه ۳۰ آبان ماه ماه در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره سراسری یادمان ولایت در شهرستان جیرفت اظهار کرد: هر وقت که در جمع مردم حضور پیدا می کنیم مردم می گویند سلام خود را به مقام معظم رهبری برسانید و هنگامی این مبحث را به ایشان می گویم، می فرمایند که سلام ما را نیز به مردم برسانید.

وی برپایی مراسم یادمان ولایت را به سبب حضور مقام معظم رهبری در وقت تبعید در شهرستان جیرفت دانست و به جایگاه ولایتمداری اشاره کرد و دنبال کرد: جایگاه رهبری نظام مثل نخ تسبیح برای دانه های تسبیح هست.

وی با اظهار اینکه اگر مصلحت نظام ایجاب کند، ولایت فقیه توان دارد در ملک مردم نیز تصاحب برخوردار باشد، اهتمام کرد: اگر رییس حکومت ولی فقیه باشد، حکومت ابزار ای در زمینه اعمال احکام اسلام می شود.

وزیر اطلاعات با تاکید برآنکه مردم ضروری هست رهبر خود را بشناسند، اهتمام کرد: اطاعت از رهبر یکی از با اهمیت ترین وظیفه ها مردم در مقابل ولی امر مسلمانان هست و وظیفه امام نسبت به مردم نیز در مقابل احکام خداوند حکم کند و عدالت را رعایت کند.

وی احترام به رهبر و تبعیت از وی را از دیگر وظیفه ها مردم در مقابل رهبر برشمرد و اضافه کرد: هوشیاری و بصیرت از دیگر وظیفه ها مردم در مقابل رهبر خود هست و از سوی دیگر پیوند ولی فقیه با مردم نظام را از لطمه های احتمالی محافظت خواهد کرد و الان دشمن این ضامن وحدت جامعه اسلامی را هدف قرار داده هست.

علوی اضافه کرد: ضروری هست دقت برخوردار باشیم دشمن با لباس دشمن و معلوم به صحنه نبرد ورود پیدا نخواهد کرد لکن با زبان دین و لباس تدین می آید تا بین رهبری و مردم فاصله بیندازد بنابراین ضروری هست مراقب باشیم تا این دشمنان به ظاهر دوست پیوندمان را با رهبری متزلزل نکنند.

وزیر اطلاعات به انتهاء کار داعش در منطقه اشاره و به قدرت جمهوری اسلامی ایران ایران در دنیا اشاره و متذکری کرد: قاسم سلیمانی امروز در پیامی که به مقام معظم رهبری دادند، اظهار کردند که کار داعش به انتهاء دست یافته هست.

سپاه قدس تمام معادلات استکبار را به هم زد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از ایسنا، در این یادمان «سیدمحمد حسینی» وزیرسابق فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هئیت امنای جشنواره یادمان ولایت به خصوصیت های مقام معظم رهبری اشاره و بیان کرد: مقام معظم رهبری را دیده ایم که در میان مردم هست و شاهد بودیم که رهبر به منطقه های زلزله زده غرب کشور عزیمت کرد و از نزدیک با مردم ملاقات کردند و فرمودند که برای مردم این منطقه زلزله زده کار شده هست ولی ضروری هست زیادتر کار کنید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75623

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.