تاریخ ارسال : ۰۶ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هشدار مدیرکل تعزیرات مازندران به آرایشگاه های متخلف

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از آغاز طرح برخورد با آرایشگاه های زنانه غیر مجاز خبر داد و گفت: طرح ملی ساماندهی و نظارت بر آرایشگاه های زنانه  و لوازم آرایشی و بهداشتی  در مازندران آغاز شد.

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران،  مهدی عباسی گفت: این طرح با هدف برخورد با آرایشگاه های غیر مجاز و جمع اوری لوازم آرایشی و بهداشتی  قاچاق درآرایشگاه های مجاز و نظارت بر نرخ  نامه ها ، فعالیت و ساماندهی این واحد ها  صورت می پذیرد.

این مقام ارشد تعزیرات حکومتی مازندران تصریح کرد:کلیه آرایشگاه های مجاز استان مکلفند تمامی مقررات صنفی رعایت کننددر صورت بروز هرگونه تخلف صنفی با آنها قاطعانه برخورد خواهدشد.

عباسی خاطر نشان کرد: آنچه امروز در جامعه ما معضل است آرایشگرانی هستند که به صورت غیر مجاز فعالیت  می کنند و از لوازم آرایشی ، بهداشتی غیر مجاز و قاچاق استفاده می کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: بر اساس امار ماخوذه تعداد ۴ هزار و ۵۱۹ واحد آرایشگاه مجاز و ۱ هزار و ۳۳ واحد غیر مجاز در استان فعالیت دارند . وی بیان کرد: هماهنگی لازم با دستگاه های ذیربط از جمله سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق اصناف و اتحادیه مربوطه  ، دانشگاه علوم پزشکی  و نیروی انتظامی صورت پذیرفت و شعبه ویژه ای در تعزیرات حکومتی تخصیص داده شده که در صورت دریافت گزارش شعبه مربوطه  خارج از نوبت به گزارش رسیدگی و رای مقتضی را صادر می نمایید.مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران اظهارداشت : از ابتدای سال تاکنون ۱۶۴ فقره پرونده تخلف آرایشگران به شعب تعزیرات  ارسال که از این تعداد ۱۵۷ فقره رسیدگی و مختومه و متخلفین به مبلغ ۳۵۶ میلیون و ۷۳۴ هزار ریال جزای نقدی محکوم شدند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=35384

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.