تاریخ ارسال : ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هفته توقف مدعیان لیگ یک کشور و صدرنشینی تیم آقا فیروز!

همه مدعیان دسته یک در هفته چهارم برابر حریفان شان متوقف شدند تا یک روز رویایی برای تیم تازه وارد اکسین البرز که در خرم آباد برابر خیبر به پیروزی ۱-۲ دست یافته بود رقم بخورد .

به گزارش شلمچه نیوز، همه مدعیان دسته یک در هفته چهارم برابر حریفان شان متوقف شدند تا روزی رویایی برای تیم تازه وارد اکسین البرز که در خرم آباد برابر خیبر به پیروزی ۱-۲ دست یافته بود رقم بخورد .
در مهمترین و حساس ترین بازی روز تیم ملوان در بندر انزلی دربی گیلان با یک گل از سپیذزود رشت برد تا نخستین باخت رشتی ها پس از چهار هفته در ال گیلانو ثبت شود.
دیدار تیم پارس جم که هدایت آن بر عهده مهدی تارنار ؛ داماد فیروز کریمی است برابر تیم مدعی خونه به خونه بدون گل به پایان رسید.
تیم گل گهر سیرجان که تا هفته سوم به اتفاق خونه به خونه ، پارس و سپیدرود صدرنشین لیگ بود در دیدار با نفت مسجد سلیمان نتیجه ایی بهتر از ۰-۰ به دست نیاورد تا همانند سه تیم دیگر صدر جدول را از دست بدهد.
با توجه به شکست سپیدرود و تساوی تیم های پارس چم ، خونه به خونه و گل گهر تیم اکسین البرز که در خرم آباد برابر خیبر به پیروزی ۱-۲ دست یافت به صدر جدول تکیه زد تا پس از چهار هفته تیم فیروز بالاتر از تیم دامادش (مهدی تارتار) جای بگیرد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=23658

برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.