تاریخ ارسال : ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۴۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هلال احمر شعبه دوم دانشگاه علوم دکتری شهید بهشتی/ اتوبوس پیوندی به ساختمان صلح رسید

هلال احمر شعبه دوم دانشگاه علوم دکتری شهید بهشتی/ اتوبوس پیوندی به ساختمان صلح رسیدبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ۱۱ به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار ؛ ۱۱ مهرماه که حکم علی اصغر پیوندی برای رئیس جمعیت هلال احمر صادر گردید، حدس می گردید که او دست به تحولات وسیع در هلال احمر خواهد زد.

اگر امیرمحسن ضیایی یک سال با معاونانی که محمد فرهادی منصوب کرده بود کار کرد و پس از ان دست به دگرگونی بعضی معاونان خود زد، اکنون پیوندی نیامده زیادتر معاونان و روسای سازمان های منسوب به هلال احمر را دگرگونی داده هست.

نکته بعدی در مورد تحولات اتوبوسی در هلال احمر، حضور اشخاصی در این جمعیت هست که پیشینه فعالیت در این مجموعه را نداشته و به صورت کلی با این مجموعه نا آشنا می باشند.

همچنین زیادتر منصوبان ضیایی، قبل تر با او در دانشگاه علوم دکتری شهید بهشتی یا سازمان نظام دکتری همکار بوده اند و مسلما نا آشنایی آن‌ها با هلال احمر به این جمعیت لطمه می رساند.

بعد از آن فرصت به تحولات پشت سر هم رسید و طی چند روز، چندین حکم نصب در ساختمان صلح صادر گردید. در این میان صرفا موردی که پیوندی برای آن دست به انتخاب از مجموعه هلال احمر زده هست، معاونت حمایت هست که محمد شهریاری به جای گرجی، معاون برکنار شده، منصوب گردید.

در موردی دیگر پیوندی در اقدامی با عجله دست به دگرگونی معاون تعلیمی جمعیت هلال احمر زد و شریفی را با پیشینه فعالیت در دانشگاه علوم دکتری شهید بهشتی جایگزین جمال الدینی کرد. این نصب از آن حیث دارای ارزش هست که معاونت تعلیمی بعنوان یکی از با اهمیت ترین معاونت های هلال احمر شمرده می گردد.

این تحولات وسیع زمانی جذاب می گردد که بدانیم اشخاص جدید منصوب شده به غیر از یک مورد، هیچگونه پیشینه فعالیتی در هلال احمر نداشته اند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78638

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.