تاریخ ارسال : ۰۳ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۲۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

همان روشی که تاکنون داشته‌ام را در مجلس آینده هم طی می‌کنم

حمید رسایی پس از ثبت نام: بنده به عنوان یک شخص مستقل که در هیچ حزب، گروه و تشکل حزبی به صورت رسمی نیستم، به عنوان فرد مستقل ثبت‌نام می‌کنم.

به گزارش شلمچه نیوز، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس نهم با حضور در فرمانداری تهران در جمع خبرنگاران، گفت: اگر انشاءالله بار دیگر با اعتماد مردم به مجلس راه پیدا کنم، همان روشی که تاکنون داشته‌ام را در مجلس آینده هم طی می‌کنم، یعنی هر کجا ببینم حرکت و تصمیم مسئولان به نفع ملت است، از آن حمایت می‌کنم و هر کجا انتقادی وارد باشد انتقاد خود را اعلام می‌کنم، همان‌طور که در برخی موارد با سوال این موضوعات را پیگیری کردم، مانند سوالاتی که از وزیر اقتصاد، صنعت و فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام دادم که در برخی موارد از پاسخ‌ها قانع شدم و سوالم را پس گرفتم.

وی با بیان “تغییری از جهت روند کاری انجام نمی‌دهم”، افزود: وظیفه یک نماینده مجلس آن است که منافع ملی و منافع مردم را بر منافع حزبی و شخصی ترجیح دهد. طبیعتا اکنون لیست‌های بسیاری مطرح است، اما بنده به عنوان یک شخص مستقل که در هیچ حزب، گروه و تشکل حزبی به صورت رسمی نیستم، به عنوان فرد مستقل ثبت‌نام می‌کنم.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در آینده لیست‌هایی مطرح می‌شود که اگر از جهت مبانی با آنها مشکلی نداشته باشم در آن لیست‌ها نیز حضور پیدا می‌کنم.

حجت‌الاسلام رسایی درباره جلسات سه‌گانه موتلفه، پایداری و ایثارگران یادآور شد: این جلسات شاید بتواند به نتیجه برسد، اما فعالیت‌های اجتماعی نیاز به همگرایی دارد و به هر میزان کار جمعی همگراتر باشد، نتیجه خواهد داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در انتخابات پیش‌رو باید افراد به وحدتی برسند که بدنه قانع شود و اگر بدنه جریان اصول‌گرایی نسبت به گزینه‌ها سوال داشته باشد، وحدت نتیجه مطلوب نخواهد داشت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=7907

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.