تاریخ ارسال : ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

همایش ملی طب و قضا در ساری با حضور رییس قوه قضاییه برگزار میشود

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از برگزاری پنجمین همایش سراسری طب و قضا به میزبانی پزشکی قانونی استان در ساری با حضور رئیس قوه قضاییه خبر داد.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان ، علی عباسی اظهار داشت: پنجمین همایش سراسری طب و قضا طی روزهای ۲۷ تا ۲۸ آبان ماه سالجاری با سخنرانی رئیس قوه قضاییه و حضور روسای دادگستری‎ها و دادستان های سراسر کشور ،مدیران پزشکی قانونی استان ها، وکلا و حقوقدانان در مجتمع رفاهی قوه قضاییه در شهرستان ساری برگزار می‌شود.

tebvaghza94_32900_33514_35822

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران در ادامه افزود :با اشاره به اینکه اجرای موفق چهار دوره همایش طب و قضا موجب شد تا رییس قوه قضائیه با برگزاری پنجمین همایش موافقت کند.تصریح کرد: موضوع اصلی پنجمین همایش طب و قضا قانون مجازات اسلامی از منظر پزشکی قانونی است که با حضور کارشناسان و صاحب نظران حوزه فقه و پزشکی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دکتر عباسی.jp
ارزیابی دیدگاه مقنن در قبال جنایت بر منافع ، واکاوی دیدگاه متقن در قبال صدمات وارد بر اعضا و چالش های روان پزشکی در قانون مجازات اسلامی از محورهای بررسی این موضوع است.
نقص زیبایی، اختلال عملکرد جنسی، بی اختیاری ادراری و مدفوعی، مفهوم عضو و مصادیق آن، اعضای داخلی و ظاهری مفهوم و معیارهای رشد جزایی، مصرف مواد روانگردان و مسوولیت کیفری، نگهداری بزهکاران دارای اختلال روانی و زوال یا نقصان عقل هم از زیر مجموعه های محورهای همایش پنجم است.
 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5681

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.