تاریخ ارسال : ۰۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

همایش ملی “پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت‌محور” در البرز برگزار می‌شود

جلال غفارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به برگزاری همایش ملی با محوریت کالاهای سلامت‌محور، اظهار داشت: در ۳۰ مهر ماه سال جاری یک نمایشگاه از توانمندی‌های تولیدات استان البرز به مدت چند روز در موسسه تحقیقات نهال و بذر استان برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه تولیدکنندگان استان البرز در زمینه دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی، محصولات آرایشی و بهداشتی و موادغذایی کالاهای خود را به نمایش می‌گذارند.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با بیان اینکه در ۲ آبان‌ماه سال جاری همایش ملی مبارزه با قاچاق در این موسسه برگزار می‌شود، ادامه داد: این همایش با عنوان "پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور با رویکرد حمایت از تولید داخلی در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" است.

وی با اشاره به اینکه در این همایش محوریت فعالیت محصولات آرایشی است، عنوان کرد: در این همایش گروه هدف ما بانوان، جوانان، نوجوانان، آرایشگران زنانه و مردانه و مربیان بهداشت آموزش‌وپرورش هستند.

غفارزاده با بیان اینکه تولیدکنندگان می‌توانند از طریق شماره تلگرامی ۰۹۳۶۶۳۸۷۷۵۷ برای این نمایشگاه ثبت‌نام کنند که از بین آن‌ها نزدیک به ۱۰۰ مورد انتخاب می‌شوند، اضافه کرد: در این همایش از معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر بهداشت، وزیر صنعت و رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق  دعوت شده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=67511

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.