تاریخ ارسال : ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

همت مردم موجب عظمت نظام اسلامی شده است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، حجتالاسلام سید رضا موسوی در خطبه‏‌های نماز جمعه این هفته شهر زنجان اظهار داشت: شنبه ۲۹ آبان آغاز هفته بسیج است که از دیدگاه امام خمینی (ره)،”بسیج مدرسه عشق است”.

وی با اشاره به اینکه در دیدگاهی دیگر امام راحل در خصوص بسیج می فرمایند:” من دست یکایک شما پیشگامان رهایی را میبوسم و اگر مسئولان از شما غافل شوند، در آتش جهنم میسوزند”.

خطیب جمعه زنجان ادامه داد: امام خمینی (ره) اعتقاد داشتند که “غفلت از ایجاد ارتش ۲۰ میلیونی سقوط در دام ابرقدرت جهانی را به دنبال خواهد داشت”.

امام جمعه موقت زنجان با اشاره به اینکه بسیجی یعنی شهید باکریها، چمرانها، حسین فهمیدهها، باقریها و شهدای مدافع حرم، گفت:بسیجی یعنی سردار سلیمانیها و اوصانلوها در دوران حاضر.

حجتالاسلام سید رضا موسوی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، گفت مقام معظم رهبری در این خصوص فرموده اند؛ “با این انتخابات برخیها شادی کرده و برخی عزا گرفتند، اما به حال ما فرقی ندارد و شاد و عزادار نیستیم چرا که هر حزبی که روی کار آید، جز شر ما چیزی ندیدهایم و هیچ گونه قضاوتی در این زمینه نداریم”.

وی همچنین تاکیید کرد: ملت ایران باید آگاه و هوشیار بوده و برای حادثه محتمل آمادگی داشته باشند، افزود: نظام اسلامی پایدار و محکم است چرا که منتسب به اسلام و حکومت علوی است و از هیچ چیز نگرانی نداریم.

حجتالاسلام سید رضا موسوی باهمچنین به پیاده روی عظیم اربیعین اشاره کرد و گفت: در حال حاضر شیعیان که در پیادهروی اربعین حسینی با شور و شوق حضور دارند ،اوج عظمت اسلام را به جهانیان نشان میدهند.

وی در ادامه به کشتار شیعیان در نیجریه پرداختند و فرمودند: در اثر حمله وحشیانه ارتش این کشور، ۱۰۰ نفر شهید و ۳۰ نفر زخمی شدن،که این جنایتها از سوی ارتش مزدور نیجریه با حمایت های مالی عربستان سعودی انجام میشود.

امام جمعه موقت زنجان همچنین به نقش رژیم صهیونیستی در تامین سلاح‏‌های آارتش نیجریه در این کشتارپرداخت.لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=30388

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.