تاریخ ارسال : ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

همدان حجم مبدل شدن به قطب اقتصادی غرب کشور را دارد

حمیدرضا حاجی بابایی در صحبت با مهر حمیدرضا حاجی بابایی در صحبت با مهر با اشاره به دنبال کنندهی های انجام شده برای برقرار کردن پروازهای فرودگاه همدان عنوان کرد: همدان حجم مبدل شدن به قطب اقتصادی غرب کشور را دارد و برای این منظور لازم هست از تمام ظرفیتها استفاده کرد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه زیرساخت های فرودگاه همدان برای ورود هواپیماهای پهن پیکر مهیا هست، عنوان کرد: در دنبال کنندهی ها زیادتر تاکید بر خرید هواپیماهای کوچک بوده تا بتوانیم به سادگی پروازهای همدان را به نقاط متفاوت کشور فعال کنیم.

وی با اشاره به دنبال کنندهی های مکرر که بهمراه استاندار و دیگر نماینده همدان درمجلس با مدیران وزارت راه و شهرسازی انجام شده هست، عنوان کرد: خرید هواپیمای ATR باظرفیت ۷۰ نفر با فرمان مستقیم وزیر  از دیگر کارهای برای فعال سازی فرودگاه همدان هست.

اختصاص ۴۰ میلیارد تومان برای تکمیل فرودگاه همدان و اتمام برج نگهدارى

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس عنوان کرد: همدان حجم مبدل به قطب پروازهای درونی غرب کشور را دارد و علاوه بر پروازهای هر روز همدان – تهران لازم هست پروازهای مشهد، کیش و پروازهای زوار عتبات عالی و حجاج نیز فعال گردد.

وی به جلسه با مدیرعامل شرکت های هواپیمایی کشور اشاره نمود و عنوان کرد: با استاندار همدان و دیگر نماینده مردم همدان در مجلس و مدیر فرودگاه همدان در جلسه با مدیر عامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در مورد تشخیص خطوط پرواز همدان- تهران مذاکرات انجام شد و قطعی گردید هر روز یک پرواز و ۳ روز درهفته نیز دو پرواز از فرودگاه همدان صورت گیرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77686

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.