تاریخ ارسال : ۲۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای هاشمی لطفا در ابراز علاقه به آل سعود عجله نکنید!!

درصفحه اینستاگرام آقای هاشمی با قراردادن عکس یکی از قربانیان حمله تروریستی داعش در پاریس، به نقل از ایشان، تنها راه حذف داعش، همکاری با عربستان اعلام شده! سایت هاشمی رفسنجانی هم این تصویر را باز نشر داده است.

به گزارش شلمچه نیوز، حمید رسایی نوشت: همه میدانند که ارتباط خاندان هاشمی رفسنجانی با خاندان آل سعود، فراتر از مناسبات سیاسی است تا جایی که درمقطعی این ارتباط خیلی نزدیک شد، خیلی … آقای هاشمی، خودش در مصاحبه با خبرگزاری مهر(۹۳/۱۲/۴) با افتخار از ارتباطش با این خاندان ملعون چنین میگوید: «در ادامه دوستی ما خانوادگی هم شد.
وقتی به آنجا می‌رفتیم، معمولاً خانواده‌های ما بودند وخانواده‌های آنها هم می‌آمدند و مهمانی می‌دادند و ازحد روابط دیپلماتیک یک مقدار جلوتر رفت وروابط خانوادگی شد. ملک عبدالله که برای اجلاس سران به تهران آمده بود، برخلاف عرف دیپلماتیک به اصرار خودش به منزل ما آمد.
۳
عفت مرعشی هم درباره نقش خودش و همسر ملک_عبدالله درحل روابط ایران و عربستان بعداز حج خونین میگوید: روابط ایران وعربستان را من وقتی تنها رفتم مکه درست کردم. خانم ملک عبدالله میهمانی داد وخواستند من بپذیرم بروم در آن میهمانی، من هم رفتم وروابط برقرار شد!اینها را نوشتم وعکس قتل عام ۷ هزار حاجی را گذاشتم تا به آقای هاشمی بگویم:
اینکه شما وخانواده شما با خانواده سفاک آل سعود خوش است به خودتان مربوط است، اینکه نوه های شما با نوه های آنها باهم بازی میکنند به خودتان مربوط است، اینکه روابط شما جلوتر ازروابط دیپلماتیک میشود هم به خودتان مربوط است، اینکه شما دوخاندان به خانه هم میروید هم به خودتان مربوط است، حتی دوخاندان با هم وصلت کنید مارا سنه نه، همسر شما وهمسر ملک عبدالله دوباره روابط را عادی کنند به ماچه، اینکه دل دوخانواده برای هم لک زده، به ما چه، اینها هیچ کدام به این ملت شهید داده وزخم خورده از آل سعود ربطی ندارد، اما فقط یک خواهش:

آقای هاشمی! آل سعود وحکام سعودی نه تنها حامی تکفیری های داعشی که خودشان یک پا داعش اند. مردم ماهم هنوز داغدار حجاج شهیدشان درفاجعه #منا هستند، هنوز سفر حج عمره به دلیل هتاکی به دوجوان ایرانی تعطیل است وسعودیها حتی حاضر به محاکمه عوامل این اقدام نشده اند، آل سعود بدتر از داعش در یمن و بحرین درحال خونریزی است، خواهشا مردم ماهنوز داغدارند وجنازه برخی ازحجاج برنگشته واز سرنوشت آقای رکن آبادی هم خبری نیست، لطفا درابراز علاقه به این خاندان سفاک، کمی صبوری کنید وبغض وکینه این مردم نسبت به آل سفاک سعودی را از یاد نبرید که شعله های آن دامن دوست‌داران این خاندان را هم خواهد گرفت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5697

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.