تاریخ ارسال : ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

همکاری وزارت کار و معاونت رئیس جمهور در امور زنان برای ارتقای حقوق شهروندی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار خراسان رضوی ، خبرگزاری صدا و سیما ، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده امروز در نشست تخصصی بررسی همکاری وزارت کار  و معاونت رئیس جمهور در امور زنان برای ارتقای حقوق شهروندیراهکار های قانونی تامین امنیت زنان در مشهد گفت: تعیین هویت کودکان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با اتباع خارجی دیگر موضوعی است که باید به کمک مجلس حل شود.

خانم شهین دخت مولاوردی افزود: باید به امنیت زنان و کودکان در جامعه بیشتر توجه کرد چرا که امنیت فقط در معرض جنگ و تهدید قرار نداشتن نیست.

در این نشست جمعی از حقوق دانان ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تشکل های مردم نهاد فعال در امور زنان بایکدیگر درباره راههای افزایش امنیت زنان و کاهش آسیب های اجتماعی گفتگو کردند.

وضع تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با اتباع خارجی ، تبعیض علیه زنان و کاستیهای قانونی و قوانین موثر در تشدید خشونت علیه زنان از محور های این نشست یک روزه بود.

خانم مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به همراه جمعی از اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی همچنین قبل از شرکت در این نشست از یکی از واحد های صنعتی مشهد که برای زنان آسیب دیده اجتماعی اشتغال ایجاد کرده است بازدید کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31187

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.