تاریخ ارسال : ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۴۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

همگان وظیفه داریم در این راهپیمایی شرکت کنیم

آیت‌الله مکارم‌شیرازی بیان داشت: همگان وظیفه داریم که در این راهپیمایی حضوری پرشور داشته باشیم و باید هم خودمان و هم دیگران را به این راهپیمایی مهم دعوت کنیم.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از شبستان، آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی امروز (۲۱ بهمن) در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم با اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این روز بسیار روز مهم و تاریخی است که باید همواره آن را قدر بدانیم.

وی بیان داشت: همگان وظیفه داریم که در این راهپیمایی حضوری پرشور داشته باشیم و باید هم خودمان و هم دیگران را به این راهپیمایی مهم دعوت کنیم.

این مرجع تقلید با اشاره به وجود ملتی باهوش و بصیر گفت: خداوند این ملت را به ما عطا کرده که با وجود همه تنگناهایی که به وسیله تحریم ها داریم اما باز هم این ملت در راستای حمایت از کشور و سرنوشت نظام و اسلامی تلاش می کنند که این بسیار مهم است.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی تاکید کرد: شرکت در این راهپیمایی به معنی اعلام وفاداری به اسلام و نظام و همچنین کشورمان است که مردم فردا این وفاداری خود را ثابت می کنند.

وی اذعان داشت: فردا روزی است که مردم با حضور خود در راهپیمایی دشمنان خارجی و نفوذی های داخلی را ناامید کرده و خبرنگارانی از سراسر دنیا برای این راهپیمایی به ایران آمده اند، شکوه و عظمت ایران اسلامی را مخابره خواهند کرد.

این مرجع تقلید تاکید کرد: باید مراقب باشیم و اجازه ندهیم که دشمن شاد شود و فکر کنند که تحریم ها و محدودیت ها روی مردم ایران تاثیرگذاشته است.

آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه ملت ایران با دو آزمون راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مواجه هستند گفت امیدواریم که این ملت همانند همیشه در این آزمون سربلند باشند و مطمئن هستم که ملت ایران همواره سربلند هستند.

وی تاکید کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن مربوط به اصل انقلاب و نظام و همچنین خون شهیدان است و موجب نشان دادن عظمت کشور و نظام می شوند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11136

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.