تاریخ ارسال : ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه
امام جمعه گنبدکاووس در دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس:

هنوز برخی متوجه نیستند ، فتنه رخ داده است

امام جمعه گنبدکاووس گفت:  ما برای این هرسال حماسه ۹ دی را برگزار می کنیم چون هنوز برخی متوجه نشده اند که فتنه ای اتفاق افتاده است و برخی ابزار دست دشمن قرار گرفته اند.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از قابوس نامه، حجت الاسلام محمود ترابی  با بیان این مطلب در دانشگاه فرهنگیان این شهرستان،افزود: جامعه ای که انقلاب کرده و قرار است انقلابی عمل کند، سرعت تحول در آن زیاد است، باید با مقابله با دشمن، سرعت حرکت بیشتر و در نظر گرفتن اهداف بلند حرکت منسجمانه کند.
انسجام ضرورت یک جامعه است
حجت الاسلام محمود ترابی با اشاره به اینکه انسجام ضرورت یک جامعه است، افزود: انسجام حاصل ویژگی ذاتی مردم است و این ویژگی می تواند قدرت آفرین باشد، این انسجام با هوشمندانه تبعیت کردن بصیرانه  و حضور به موقع در صحنه های مورد نیاز شکل می گیرد، این تبعیت انسجام می آفریند.

اقتدار کشوربه تبعیت مردم از رهبر است
امام جمعه گنبدکاووس گفت: جامعه انقلابی رهبری پیامبرگونه دارد که خط مماس حاصل از این مسئله با تبعیت هوشمندانه، تولید قدرت ارادی می کند و انسجام بوجود می آورد، در  فتنه ۸۸ برخی در گوشه و کنار نتوانستند این
انسجام را ببینند و فریب دشمن را خوردند.
ترجمه ۹ دی برای همه است/حاصل هوشمندی مردم است
حجت الاسلام ترابی با بیان اینکه حماسه ۹ دی حاصل هوشمندی جمعی است، گفت: ترجمه ۹ دی علیه جناحی نیست، کار یک ملت بوده است و کار ملی اتفاق افتاده، همه افرادی که دلسوز نظام بودند شرکت کردند، ۹دی حاصل انسجام
مردم بوده است، تسویه حساب جناحی از ۹ دی صحیح نیست، کار ملی اتفاق افتاده است و همه باید شرکت کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه اگر ملت ما شجاع هستند یا حضور در صحنه ها دارند، این به خاطر این است که امام ما را اینگونه تربیت کرده، افزود: ما هرجای دنیا برویم محوریت پیدا می کنیم، در طول تاریخ، ایران حرف اول را زده است،ما تاثیر گذار هستیم و این تاثیر و تغییردنیا هم با تغییر خود آغاز می شود.
امام جمعه گنبدکاووس گفت: آینده از آن من و شماست، فرزندان عملی و معنوی این کشور باشید و ان کسی که معلم خود باشد نمره اش بالاتر است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=36353

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.