تاریخ ارسال : ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هوای پاک، رؤیایی برای مردم!

صراط: محمد ابراهیم رضایی نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آلودگی هوا در کلانشهرها اظهار کرد: وقت دگرگونی سیاست ها فرا دست یافته و لازم هست از واردات و تولید خودروهای بنزینی و گازوییلی فاصله دریافت کنیم و به سوی واردات و تولید خودروهای هیبریدی برویم.
 
بنابر این لازم هست از عوامل آلاینده هوا فاصله دریافت کنیم که بدترین آنان خودروهای بنزینی و گازوییلی هست.

 
 نماینده مردم خمین در  مجلس  با اظهار اینکه بسیاری از کشورهای جهان تصمیم گرفته اند که استفاده از خودروهای بنزینی و گازوییلی را تا چند سال آینده منع شده کنند، دنبال کرد: مشخص نیست به چه سبب لازم هست از دنیا عقب باشیم؟ از انجایی که تمامی کشورهای جهان به سوی تولید خودروهایی با آلایندگی کمتر حرکت می کنند، ما به دنبال آن هستیم که فناوری های در حال انقراض را به کشورمان وارد کنیم و همان طور اهتمام می کنیم خط تولید خودروهای بنزینی تازه را راه اندازی کنیم.
 
 رضایی با اشاره به اینکه در کشورمان اشخاص خلاقی که توان تولید ماشینی برقی را داشتند مورد بی مهری جای گرفتند اظهار داشت: از انجایی که جهان به دنبال این توانمندی بود، ما همان طور ساز تولید ماشین بنزینی را می زدیم و دستاورد آن گردید که همان طور خودروهای تاریخ استفاده سابق با میزان سوخت بالا را تولید می کنیم.
 
 وی در مورد واردات ماشین اظهار کرد: اگر قرار هست امروز خودرویی وارد کشورمان گردد، خوب تر هست با هدف کاهش مشکلات و برای رفاه حال مردم باشد که خوب ترین گزینه در حال حاضر، خودروهای هیبریدی هست.
 
 رضایی با اشاره به ضرورت راه اندازی خط تولید خودروهای هیبریدی در کشورمان افزود: اخیراٌ اظهار شده که یک شرکت کره ای در حال راه اندازی این خط تولید هست که امید داریم این اتفاق هرچه تندتر رخ دهد.
 

 
 رضایی اهتمام کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت لازم هست پاسخگوی واردات بعضی از خودروهای مشکل دار به کشور باشد.
 

 
 وی با خورده گیری از واردات ماشین بدون خدمات بعد از فروش افزود: ماشین بدون خدمات بعد از فروش به معنی ماشینی یک بار استفاده هست.
 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77552

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.