تاریخ ارسال : ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۶:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هوچی‌گری جریان خاص برای به حاشیه بردن ناکارآمدی‌ها و اولویت‌هاست/ نیروهای انقلابی و حزب‌اللهی هوشمندانه‌تر عمل کنند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق،   درحالی‌که با پایان یافتن رقابت‌های انتخاباتی انتظار می‌رفت کار و تلاش برای حل مشکلات عدیده مردم آغاز شود، اما دعواهای سیاسی و حاشیه‌سازی‌ها وارد فاز تازه‌ای شد که برخی منتسبین به جریان نیز در گم کردن اولویت‌ها بی‌تقصیر نبودند.

مهدی فضائلی کارشناس مسائل سیاسی در این‌ رابطه به خبرنگار مشرق گفت: هوچیگری و غوغا سالاری یک جریان خاص و ایجاد حاشیه امن برای ناکارآمدی ها با این حاشیه سازی ها جای تردید ندارد.

در حالیکه کشور درگیر معضلات متعدد و گریبانگیر مردم است، معضلاتی مثل بیکاری، رکود و اوضاع پولی و مالی، چنین حاشیه پردازی ها به قصد حاشیه امن درست کردن برای ناکارآمدی ها و یا حداقل فراموش کردن اولویت ها جای تامل جدی دارد.

این جریان همچنین تلاش برای مرعوب کردن منتقدان را نیز در دستور کار دارد.

وی افزود: اما در عین حال به نظر من مداحی روز عید فطر یک بدسلیقگی بود با دو اشکال. نخست اقتضای عید بزرگی مثل فطر را که علی القاعده روز شادی و همدلی است در نظر گرفته نشد و دوم فردی را در میان جمع به شکل مستقیم مورد نقد قرار گرفت که خارج از چارچوب های تعلیم و تربیت اسلام است.

فضائلی در پایان تاکید کرد: دستور موکد بزرگان ما در امر به معروف و نهی از منکر این است که این کار باید به شکل معروف و پسندیده انجام شود.

نیروهای انقلابی و حزب اللهی باید در مقابل بازی پیچیده طرف مقابل هوشمندانه تر عمل کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=55051

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.