تاریخ ارسال : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هیئت مدیره تازه «پدیده شاندیز» مشکل سهام داران را حل می کند؟

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، درکنار خورده گیری از عدم تعیین‌تکلیف وضع سهام‌داران پدیده شاندیز، عنوان کرد: علی رغم گذشت چندین سال از ارزیابی پرونده پدیده شاندیز، اما با تأسف وضع این سهام‌داران مشخص و تعیین تکلیف نشده‌اند.

نماینده مردم مشهد در مجلس با اهتمام بر اینکه دستگاه‌های ناظر و مسئول در این مورد تخلف کرده‌اند به این سبب که در صورتی که مدیران این پروژه تخلف کرده بودند لازم هست از همان ابتدا جلوی فعالیت آنان را می‌گرفتند، عنوان کرد: طی چند سال فعالیت پروژه هیچ تذکری به مردم داده نشده که سرمایه گذاری در اینجا با اشکال روبه‌رو هست و مورد تأیید نیست.

حجت‌الاسلام پژمانفر با ابراز اینکه "آیا در این مشکل پیش‌آمده همه تقصیر متوجه مردم هست که ما امروز همه آسیب و زیان‌ها را متوجه آنان می‌دانیم؟"، دنبال کرد: این در حالی هست که درصدی از این مشکل متوجه مردم هست و بنابراین طبق همین درصد لازم هست مردم پاسخگوی ضرر‌ و زیان به دست آمده باشند.

وی با تبیین به اینکه مجموعه‌های دولتی و دستگاه‌های نظارتی بیشترین نقش را در به‌وجود آمدن مساله پدیده شاندیز داشته‌اند، عنوان کرد: دستگاه‌هایی کوتاهی کرده‌اند که بالاخره سبب گردید فعالیت پروژه متوقف و عده‌ای بیکار گردند و سهام‌داران متضرر گردند.

چرا اگر وجه خود را دریافت نکردید اذن دادید که کار شروع شود؟

نماینده مردم مشهد در مجلس، افزود: هیئت مدیره تازه فعالیت‌هایی را شروع کرده اما با این وضعی که این پروژه به زمین خورده، این فعالیت‌ها نمی‌تواند مجموعه را به وضعی برگرداند که مردم بتوانند پاسخ آسیب و زیانی را که طی این سالها متوجه آنان شده، پیدا نمایند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79326

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.