تاریخ ارسال : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۱:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هیس پسرها گریه نمی کنند را به فجر سال کنونی می رسانم/نسل جوان به حال خود رها شده هست

“پوران درخشنده” “پوران درخشنده” نویسنده و کارگردان سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص فعالیت های موخر خود در عرصه سینما اظهار کرد: در حال حاضر پروژه سینمایی خاصی را در حال تولید ندارم و تمام تمرکز خود را در بخش تعلیم قرار داده ام.

وی در همین راستا دنبال کرد: از نظر من ارزش دادن به نسل جوان و تعلیم و معرفی آنان به عرصه سینما مسئولیتی هست که هر کارگردانی باید آن را بدرستی انجام دهد و به همین دلیل می خواهم از تابستان سال کنونی در بخش تعلیم سینما فعالیت دارا باشم.

هیس پسرها گریه نمی‌کنند را به فجر سال کنونی می‌رسانم/نسل جوان به حال خود رها شده هست/////////////////دوشنبه

کارگردان فیلم “زیر سقف دودی” کارگردان فیلم “زیر سقف دودی” با تاکید بر وجود پتانسیل بالا در نسل جوان بازیگری افزود: نسل جوان ما اندکی به حال خود رها شده هست. من اهتمام دارم تا با تعلیم نسل جوان آنان را وارد سینمای حرفه ای نمایم.

وی در مورد ساخت تازه ترین فیلم سینمایی خود افزود: درحال حاضر مشغول پیگیری دریافت مجوز برای فیلم سینمایی “هیس پسرها گریه نمی کنند” وی در مورد ساخت تازه ترین فیلم سینمایی خود افزود: درحال حاضر مشغول پیگیری دریافت مجوز برای فیلم سینمایی “هیس پسرها گریه نمی کنند” هستم. بر طبق گفت وگو هایی که با اداره نظارت و ارزشیابی شده قول هایی مبنی بر دریافت مجوز به من داده اند. این فیلمنامه بدون هیچگونه اصلاحیه‌ای برای دریافت مجوز ارسال شده هست.

هیس پسرها گریه نمی‌کنند را به فجر سال کنونی می‌رسانم/نسل جوان به حال خود رها شده هست/////////////////دوشنبه

درخشنده با اشاره به احتمال حضور خود در جشنواره فیلم فجر افزود: تمام اهتمام ام را می کنم که در صورت دریافت مجوز از سوی اداره ارزشیابی این فیلم را برای جشنواره فیلم فجر برسانم. این فیلم حاصل دو سال تحقیق و کوشش من هست و به شکلی احتیاج روز جامعه محسوب می گردد. ساخت فیلم “هیس پسرها داد نمی زنند” ساخت فیلم “هیس پسرها داد نمی زنند” تنها خواسته من نیست لکن حاصل گروه بزرگی از جامعه و کسانی هست که برای این اثر کوشش کرده اند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=96084

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.