تاریخ ارسال : ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۴۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هیچ نیروی نظامی بدون برخوردار بودن چتر امنیتی قابل اعتماد نیست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،

فرمانده منطقه پدافند هوایی مرکزی قرارگاه خاتم‌الأنبیاء(ص) با اظهار اینکه رهبر معظم انقلاب امنیت را پایه و اساس پیشرفت پیوسته در هر کشوری می‌دانند، اظهار کرد: ایشان در ملاقات با فرماندهان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)، پدافند هوایی را خط مقدم دفاع از امنیت، حیثیت و آبروی نظام دانستند.

وی افزود: پدافند هوایی دربردارنده کلیه کارهایی هست که در جهت به کارگیری کلیه ابزارها به منظور جلوگیری از هجوم ها هوایی دشمن و کم کردن خسارت‌های متاثر از آن انجام می‌گیرد.

حدادی در ادامه با اظهار اینکه هیچ نیروی نظامی بدون برخوردار بودن چتر امنیتی قابل اعتماد، قادر به انجام رزم در میدان جنگ نیست، عنوان داشت: برقرار کردن این چتر امنیتی به عهده قرارگاه پدافند هوایی هست.

وی اهتمام کرد: در عملیات های ارزشمند ۸ سال دفاع مقدس نیز پدافند هوایی با انهدام شمار بسیاری از هواپیماهای دشمن، زمینه را برای پیشروی رزمندگان فراهم می‌کرد.

فرمانده منطقه پدافند هوایی مرکزی قرارگاه خاتم‌الأنبیاء(ص) یادآور گردید: عنوان «سنگرسازان بی‌سنگر» مناسب کارکنان پدافند هوایی در سرپنجه‌های عملیاتی هست به چه علت که هیچ‌گونه جان‌پناهی در خلال هجوم دشمن برای آن‌ها تشریح نشده هست.

حدادی در ادامه با اظهار اینکه در جنگ‌های نوین برتری از آن کشوری هست که برتری هوایی خود را تا انتهاء درگیری محافظت کند، یادآور گردید: این برتری یا از طریق یک آفند قوی هست یا یک پدافند زیاد قوی.

وی در این مورد دنبال کرد: دکترین جمهوری اسلامی ایران ایران طبق قویتر کردن پدافند هوایی منسجم و قوی هست.

ریاست عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی مرکزی قرارگاه خاتم‌الأنبیاء(ص) در ادامه شرائط جغرافیایی ایران را یکی از حساس‌ترین موقعیت‌های بین‌المللی قلمداد کرد و ابراز داشت: غرب قاره آسیا به طور مستمر یکی از محل ها تأثیرگذار و محور تغییرات دنیای بوده هست.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75173

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.