تاریخ ارسال : ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

واردات آب از افغانستان برای برطرف کردن مشکل کم آبی خراسان جنوبی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از طبس، محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی شامگاه چهارشنبه در دیدار با جمعی از خبرنگاران طبس با اشاره به اهم اقدامات انجام شده درباره تامین آب استان خراسان جنوبی اظهار داشت: فاز مطالعات صفر انتقال آب از افغانستان به ایران و خراسان جنوبی به پایان رسیده است.

وی تصریح کرد: به زودی جلسه‌ای با وزیر امور خارجه برگزار و موضوع انتقال آب از کشور افغانستان به خراسان جنوبی را نهایی خواهیم کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، سرایان، بشرویه و طبس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح افزایش ۴۰ نماینده برای مجلس شورای اسلامی گفت: با تایید این طرح و افزایش تعداد نمایندگان مجلس، تفکیک حوزه انتخابیه طبس و بشرویه از فردوس و سرایان قطعی است.

امیرحسنخانی به تعامل خوب بین نماینده مردم، امام جمعه و فرماندار طبس اشاره کرد و گفت: اورژانس هوایی طبس، حاصل اولین نشست کاری من در مجلس دهم با وزیر بهداشت است و برای تامین نیازهای درمانی شهرستان پیگیر امور هستم.

وی افزود: همچنین پروده ۴ در سال ۸۵ و دوره هفتم مجلس توسط اینجانب درخواست شد اما مسکوت ماند که بلافاصله در مجلس دهم پیگیری کردم و اکنون در مرحله تحقق است که حدود ۲ هزار نفر اشتغال‌زایی خواهد داشت.

نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، سرایان، بشرویه و طبس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کک طبس در مرحله پیش‌گرم است و به زودی وارد چرخه می‌شود و بحث فاینانس نیروگاه حرارتی منتظر اعلام نتیجه قطعی وزارت امور خارجه در انعقاد قرارداد بین روسیه یا چین است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72917

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.