تاریخ ارسال : ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۰:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

واقعه ی خاطرات رنج آور بازیگر پرفروش این روزهای سینما

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از افکارنیوز،

دواین جانسون در مصاحبه‌ای از نبردش با افسردگی پرده برداشت و اظهار کرد آنقدر حالش بد بود که در یک آن زیر گریه

این بازیگر پرطرفدار در مورد چالش‌هایی که برای محافظت سلامتی روانی خود داشت گفت وگو و تاکید کرد کوشش و رنج یک چیز حقیقی هست و او افسرده شده بود و داشت از دست می‌رفت.

جانسون اظهار کرد وقتی مصدوم گردید و رویاهایش برای فوتبال حرفه‌ای به هم ریخت، این مشکلات این عارضه دیدگی این باعث شد تا یک سال بعد از امضای او با لیگ فوتبال کانادا، کنار گذاشته گردد و به فاصله اندکی پس از ان نامزدش هم رابطه‌اش را با او قطع کرد.

وی اظهار کرد: به نقطه‌ای دست یافته بودم که نمی‌خواستم هیچ کاری بکنم یا جایی بروم و منحصرا گریه می‌کردم.

این بازیگر که حالا برای معرفی فیلم «وحشی‌گری» در حال برپایی یک تور هست در گفت و گو خود خیلی معلوم در مورد خاطرات رنج‌آوری که در گذشته تجربه کرده حرف زد.

در ماه فوریه او عکسی از خودش را در اینستاگرام منتشر نمود که ذی ربط به فیلمی با عنوان «توپچی‌ها» برای شبکه اچ‌بی او بود. در این صحنه او برابر یک سنگ قبر در گورستان در این صحنه او برابر یک سنگ قبر در ایستاده بود. در توصیف این عکس وی درج کرد که این صحنه ذی ربط به خودکشی برادر شخصیتی هست که او نقشش را بازی در توصیف این عکس وی درج کرد که این صحنه ذی ربط به خودکشی برادر شخصیتی هست که او نقشش را کرده هست و اضافه کرد: همه ما زمانی در این جایگاه ایستاده‌ایم. وی توضیح داد که وقتی ۱۵ سال داشت مادرش می‌خواست دست به خودکشی وی توضیح داد که وقتی ۱۵ سال داشت مادرش می‌خواست دست به بزند و او بود که مادرش را رهایی داد و مانع این کار گردید.  

 مصاحبه این بازیگر با واکنش‌های بسیاری از هوادارانش روبه رو گردید و او پس از ان در توییتر درج کرد: افسردگی تبعیض نمی‌شناسد.

وی در ادامه درج کرد: به ویژه آنهایی که دوست دارند آن را مخفی کنند باید بدانند تنها نیستند.

««وحشی گری» یا «رمپیج» فیلمی علمی تخیلی هیولایی به کارگردانی برد پیتون هست که با اقتباس از یک بازی کامپیوتری ساخته شده هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94498

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.