تاریخ ارسال : ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

واقع شدن ۴ سانحه با ۲۳ مصدوم و فوتی در کاشان

دکتر حسین ریاحی، در گفتگوی مخصوص با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،،گفت: در سانحه اول روز سال با منفجر شدن آبگرمکن که در کارگاه گلاب گیری نیاسر اتفاق افتاد سه نفر مصدوم گردیدند.

وی با اشاره به اعزام دو دستگاه آمبولانس به این کارگاه اظهار کرد: سه مصدوم

بعد از کارهای درمانی مناسب این سانحه برای ادامه معالجه به بیمارستان شهید بهشتی کاشان جابه جا گردیدند .

ریاست مرکز مدیریت و حوادث پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان تصریح نمود: دو مصدوم دیگر سانحه نیز که یک مرد ۴۵ ساله و خانم ۲۰ ساله بودند با شرایط مساعد در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری گردیدند.

برخورد پژو با پراید در اتوبان کاشان- نطنز با ۶ مصدوم

دکتر ریاحی سانحه دوم را مبنی بر تصادف یک دستگاه خودرو پژو و پراید در اول فروردین در اتوبان کاشان به طرف نطنز پنج کیلومتر بعد از عوارضی یادآورشد و اظهار کرد: کارشناسان این مرکز سریعا با دو دستگاه آمبولانس به محل سانحه اعزام گردیدند و ۶ مصدوم بعد از ارزیابی مصدومین و کارهای درمانی مناسب، مصدوم این سانحه از طریق یک دستگاه آمبولانس هلال احمر برای ادامه معالجه به بیمارستان شهید بهشتی کاشان جابه جایی داده گردیدند.

دکتر ریاحی، اضافه کرد:تمامی این مصدومین دو پسر ۳و۱۰ ساله،یک دختر۶ ساله،دو خانم ۳۲و ۳۵ ساله و یک آقای ۳۴ساله از اعضای یک خانواده و خودرو پراید بودند بودند.

وی تصریح نمود: در کمال خوشبختی حال مصدومین مساعد گزارش داده شده هست.

برخورد سه دستگاه خودرو سواری با ۷ مصدوم

به گفته وی، سومین سانحه نیز در روز دوم فروردین مبنی بر تصادف سه دستگاه خودرو سمند،پژو و پراید در خروجی اتوبان شهر قم کاشان به سمت اردهال اتفاق افتاد که هفت مصدوم برجای گذاشت.

ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کاشان، اظهار کرد:کارشناسان این مرکز سریعا با یک دستگاه آمبولانس اورژانس و یک دستگاه آمبولانس هلال احمر به محل سانحه اعزام گردیدند و مصدومین سانحه را بعد از کارهای درمانی مناسب به بیمارستان شهید بهشتی کاشان جابه جا کردند.

دکتر ریاحی اظهارداشت: حال همگی مصدومین این سانحه نیز مساعد گزارش داده شده هست.

واژگونی خودرو پرشیا در اتوبان نطنز،کاشان با ۷ مصدوم

وی چهارمین سانحه ا مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو پرشیا در اتوبان نطنز به کاشان، حدود خرمدشت در روز دوم فروردین افزود و اظهار کرد: کارشناسان این مرکز سریعا با سه دستگاه آمبولانس به محل سانحه اعزام گردیدند و بعد از ارزیابی حال مصدومین و کارهای درمانی مناسب ۷سرنشین این خودرو را به بیمارستان شهید بهشتی کاشان جابه جا کردند.

به گفته وی، ۷سرنشین این خودرو که همگی اعضای یک خانواده بودند بجز کودک پنج ساله آنان که حالش وخیم بود با شرایط مساعد به بیمارستان بهشتی کاشان جابه جایی داده گردیدند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=93036

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.