تاریخ ارسال : ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

واکنش اصلاح طلبان به توییتر بازی نماینده های «امید»

سرویس سیاست مشرق – حضور مدیران در فضای سایبری و شبکه های اجتماعی چند سالی هست که باب شده هست. در این عرصه شاهد جنجال های بسیاری از سوی بعضی از مدیران بوده ایم.

اما این نحوه حضور جنجال آمیز موجب خورده گیری بسیاری حتی رسانه های اصلاح طلب شده هست. در همین ارتباط روزنامه اصلاح طلب شهروند با خورده گیری از حضور حاشیه ساز بعضی از مدیران در این فضا از آنها خواست تا به جای جنجال سازی و گل آلود کردن آب سیاست با استفاده از شبکه های اجتماعی به پاسخگویی و عرضه گزارش به مردم بپردازند.

این روزنامه در این مورد درج کرد:

این روزنامه با توجه به جنجال هایی که اعضای شورای شهر تهران در شبکه های اجتماعی ایجاد می کنند با اشاره به مبحث تبلت های گرانقیمت اعضای شورا درج کرد:

« «وضعیت کنونی شهر ما چه طور است؟ در کدامیک از منطقه های شهرداری تهران با توجه مخصوص به توان یابان حدس و اقدام شده است؟ آیا جداسازی و مسکن نشین شدن توان یابان مصداق تبعیض و نابرابری نیست؟»؛ این توئیت یکی از اعضای کنونی شورای شهر تهران هست که احتمالاً با یکی از تبلت های حاشیه ساز شورای پنجم نوشته شده هست. »

» این جریده در خورده گیری از نحوه حضور مدیران شورای شهر در شبکه های اجتماعی می افزاید: اعضای کنونی شورای پنجم و بسیاری از مدیران شهری، بصورت جدی در اینستاگرام، توئیتر و تلگرام فعالند اما این نوع کار آنها در این شبکه ها زیاد متمایز هست و هرکس سبک و شیوه خاص خود را دارد.

انتقاد این روزنامه مکانی جذاب می شود که سخن مخاطب های شبکه های مجازی در مورد پست های مدیران می زند و می نویسد:

«»؛ این خورده گیری و مورد ها همانند را مکررا کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به نوشته های مدیران و منتخبان مردم اظهار کرده اند و به دیدگاه می رسد نوع فعالیت این اشخاص، با انتقادات بسیاری روبه رو است.

»؛ این خورده گیری و مورد ها همانند را مکررا کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به نوشته های مدیران و منتخبان مردم اظهار کرده اند و به دیدگاه می رسد نوع فعالیت این اشخاص، با انتقادات بسیاری روبه رو هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78879

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.