تاریخ ارسال : ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۵۶ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

واکنش امام جمعه موقت اصفهان به اظهارات امام جمعه قائم شهر درباره سیدحسن خمینی

به گزارش شلمچه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی رهبر در پاسخ به سوال روزنامه وقایع اتفاقیه در باره اظهارات امام جمعه قائم شهر پیرامون بیت امام گفت: احترام به بیت امام(ره) برای همه مردم، رسانه‌ها و مطبوعات، علما و… واجب است. مگر اینکه یک تخلف آشکار از سوی بیت امام(ره) صورت بگیرد؛ در آن زمان است که می‌توان نسبت به این تخلف حرف زد. گرچه در آن‌صورت هم مراجعی برای رسیدگی به‌این تخلفات وجود دارند، اما آنچه بر همگان مسلم است این است که ما تا به‌حال نه تخلفی از سوی بیت امام(ره) دیده‌ایم و نه سخن خلافی از سوی این بیت که قابل پیگیری باشد، مشاهده شده است. اعتقاد من این است که حفظ حرمت بیت امام(ره) بر همه لازم است و تخریب این بیت به‌ضرر نظام و شرع مقدس است؛ بنابراین هیچ دلیلی ندارد که نسبت‌به بیت محترم امام(ره) تخریب صورت بگیرد. من به‌عنوان کسی که قبلا امام‌جمعه بوده‌ام، هر حرفی که داشته‌ام، گفته‌ام اما همیشه احترام به بیت امام(ره) را بر خود لازم و فرض می‌دانستم.»

امام جمعه موقت اصفهان ادامه می‌دهد: «عملکرد سیدحسن خمینی، خارج از عملکرد و چارچوب نظام نبوده است. او نوه امام است و سال‌ها است که مشغول تحصیل و تدریس است و دائما خدمت رهبر انقلاب رسیده است. ما نباید بی‌خود و بی‌جهت افراد را از جرگه انقلاب و نظام خارج کنیم. چهره‌هایی که در بیت امام(ره) هستند، محترم هستند؛ بنابراین نمی‌توانیم با انتقادهای گاه‌وبیگاه و حرف‌هایی‌که هیچ پایه و اساسی ندارند، سعی کنیم که چهره او را در بین مردم و مسئولان نظام خراب کنیم. او زمامدار بیت امام(ره) است و همان‌گونه که همه مردم او را دوست دارند، جناح‌های مختلف سیاسی یا مسئولان نظام هم نباید او را مورد تخریب و طعنه قرار دهند.»


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21943

برچسب ها:
, ,


  • 110 ۱۳۹۵-۰۵-۱۴ - ۱۲:۴۰ - پاسخ دادن

    آقای رهبر امام جمعه موقت اصفهان شتر سواری دولا دولا که نمیشه … امام خمینی فرمودنداگرمنم کج رفتموکج گفتم همین مردم منو باروشهای گوناگون براست بایدهدایتم کنند…این نوه زاده ها با فتنه ۸۸ صددرصد موافق بودندوهستند..اسناد وشواهدی هست که با این مهره ها بازی میکنند واینان خودرابازیچه قرار داده اند …مردم ازشماودیگرخواص بقول امام خامنه ایب هم جلوترندوهم آگاهتر … هرامازاده ای حرمت و احترامش را متولی آن امامزاده نگه میدارد…وقتی اینهمه گرسنه درمملکت و جهان هست متولی مرقد بنیانگذار به چه حقی سخنان امام خمینی را باطلا یاحتی آبطلا مینویسد … مگر خودآن خدابیامرزباتجمل گرایی مخالف نبود؟
    شیطان قسم خورده باسم جلاله که همه بندگانت راازراه راست خارج وگمراه میکنم حتی مخاصین را این نوه ها که بالاتراز هاشمی رفسنجانی نیستند که منحرف شده از انقلاب و راه امام پس زیاد نگران نباش که شیطان روی توهم داره کار میکندکه تاالان توانسته تورا از این کانال وارد کند و جلو حق گویی و فاش حقیقت بایستی و بااصطلاح نظر بدی…مواظب خودت با اولین انحراف در طرزفکرت ایجاد شده ..بهت هشدار میدیم برگرد ودر خط انقلاب قرار بگیری …

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.