تاریخ ارسال : ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

واکنش اولین فرمانده سپاه به لفاظی های ترامپ

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، جواد منصوری کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به بدعهدی‌های آمریکا و لفاظی‌های رئیس‌جمهور جدید این کشور علیه جمهوری اسلامی اظهار داشت: شناخت واقعیت‌های جهان و شناخت اهداف دشمن یک ضرورت است و به هر نسبتی که ما در این امر کوتاهی کنیم دچار خسارت می‌شویم.

منصوری با بیان اینکه اگر ما درباره واقعیت‌ها و شناخت دشمن سهل‌انگاری کنیم این چیزی را تغییر نمی‌دهد و دشمن هم کوتاه نخواهد آمد،‌تصریح کرد: نظام سلطه و استکباری آمریکا اساسا اعتقادی به قانون، تعهد و انسانیت ندارد و اگر ما توقع داشته باشیم که آمریکا باید پایبند به این مسائل باشد، این نشان دهنده عدم شناخت ماست.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به لزوم تکیه بر ظرفیت‌های داخلی به جای تکیه مجدد به آمریکا گفت: دولت چون فکر می‌کند توانایی حل مشکلات را ندارد از حل‌ آنها طفره می‌رود، بنابراین نباید انتظار داشت دولتی که بی‌اعتقادی و اختلافاتش مشخص شده است مشکلی را حل کند و در واقع دولت در برخورد با مسائل جدی نیست.

وی درباره لفاظی‌های ترامپ نیز خاطرنشان کرد‌: آمریکا با مشکلات داخلی زیادی دست به گریبان است و ترامپ با این لفاظی‌ها نمی‌تواند حرف‌های خود را پیش ببرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=40567

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.