تاریخ ارسال : ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

واکنش حزب الله به حادثه تروریستی لندن

صراط: حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای حملات تروریستی شنبه شب در لندن را محکوم کرد و از دولت و افکار عمومی انگلیس خواست تا در مورد منشا اندیشه و ایدئولوژی تروریسم بررسی واقع بینانه ای انجام دهند.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مهر به نقل از پایگاه العهد، حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای حملات تروریستی شنبه شب در لندن را که به بر جا ماندن چندین قربانی منجر گردید، محکوم کرد.

حزب الله در بیانیه خود این حادثه را ادامه جنایات ننگین گروه های تروریستی علیه کشورها و شهروندان برشمرده که هر روز صدها قربانی می گیرد و از دولت و افکار عمومی انگلیس خواسته است تا به دور از محاسبات شرکت های اقتصادی بزرگ، بررسی واقع بینانه ای را در مورد منشا این اندیشه و ایدئولوژی انجام دهند.

حزب الله همچنین آورده است: آنچه جهان از جنایات شاهد آن است نشانگر روندی است که موج خشونت های کورکورانه و تعصب آمیز در صورت عدم اتخاد تصمیمات قاطع برای مقابله با این تروریست ها به خود خواهد گرفت.

حزب الله در پایان این بیانیه ضمن ابراز اندوه نسبت به حادثه تروریستی لندن، به خانواده های قربانیان این حادثه تسلیت و برای زخمی ها بهبودی مسئلت نموده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=51923

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.