تاریخ ارسال : ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۱۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

واکنش حسن‌عباسی به اختلاس‌های بابک‌زنجانی

کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی گفت: بابک زنجانی محصول اسلام نیست بلکه زائیده تفکر لیبرالی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن عباسی سه شنبه شب در جمع دانشجویان دانشگاه شیراز گفت: دشمنان بدنبال خراب کردن چهره اصل اسلام هستند و کاری به شیعه و سنی ها ندارند چرا که اگر اسلام بماند نسل امروز ما در آینده بر روی پای خودش خواهد ایستاد و به طور حتم اسلام در آن زمان جایگاه بسیار رفیع تری خواهد داشت.

وی تاکید کرد: امروز باید مبانی نظری بنام اسلام و قرآن را مطرح کنیم نه اینکه گروهی ما را سرگرم مذاکرات و مباحث دیگر کنند و هر چقدر هم من داد زدم که رفع تحریم ها تنها ۵ درصد در اقتصاد ما موثر است اهمیت ندهند.

این کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی یادآور شد: سال ۹۲ بارها مطرح کردم که اگر تحریم ها به طور کامل برداشته شود تنها ۵ درصد از مشکلات اقتصادی رفع می شود اما آنها حتی آب خوردن را به تحریم ها متصل کردند اما امروز به حرف دو سال پیش من رسیدند.

وی تاکید کرد: ایران خودرو و سایپا شهید تهرانی مقدم را می خواست تا از مشکلات رهایی یابد نه اینکه حتی برای ساخت بالابر شیشه نیز محتاج بیگانگان باشیم.

وی تاکید کرد: مشکل ما تحریم نیست بلکه نداشتن خودباوری در برخی از افراد است که همواره بدنبال کمک از دیگران هستند در حالی که آمریکا هم اکنون نیز با مشکلات بزرگ اقتصادی مواجه است.

عباسی ادامه داد: چرا سعی می کنیم به مردم دروغ بگوییم  و گروهی نیز به گونه ای وانمود می کنند که تمام مشکلات ما از نداشتن رابطه با آمریکا، داشتن حجاب و … است.

وی افزود: اگر قرار بود آمریکا مشکلی را برای کسی حل کند خودش گرفتار مشکلات نمی شد نه اینکه ۲۲ ماه به ملت بگوییم دست بر روی دست بگذارند تا تحریم ها برداشته شود.

این کارشناس مسائل سیاسی یادآور شد: منابع و نیروی کار متخصص بسیار داریم اما مدیریت لایق می خواهیم هر چند که برخی از وزرا می گویند مدیر هم باید از خارج وارد کنیم در حالی که ما دانشمندان و مدیران بزرگی داریم.

وی تصریح کرد: شهید علیمحمدی و شهید شهریاری با دست خالی و در همان اوج تحریم ها افتخارآفرینی کردند اما شما همه چیز را به گردن تحریم ها بیاندازید چرا که خودباوری ندارید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امثال بابک زنجانی محصول اسلام نیستند، گفت: بابک زنجانی محصول اسلام نیست بلکه مدل او همانند فیلم هایی است که آمریکایی از بورس و نگاههای خود درست می کنند.

عباسی تاکید کرد: بابک زنجانی محصول تفکر لیبرالی است که از دوره سازنده شروع شد نه اینکه محصول اسلام و تفکر انقلابی باشد.

وی خاطرنشان کرد: امروز اگر چشم باز نکنیم برنامه ششم نیز برگرفته از تفکر نولیبرال نوشته می شود در حالی که این نوع تفکر در جهان مورد تایید نیست.

این کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی یادآور شد: اگر نسل امروز ما ۲۵ سال پیش می دانست که کارگزاران، اصلاحات و عدالت محورها کارشناسی آنها بر اساس این نوع نگاه است هیچگاه اجازه نمی دادند که کشور به این روز گرفتار شود و بعد از گذشت ۲۵ سال از دفاع مقدس اینجا نبودیم.

وی افزود: ۲۵ سال به اسم اسلام، به کام لیبرالیزم حرف زدند امروز هم داد از اقتصاد مقاومتی و مقام معظم رهبری می زنند اما در برنامه های اقتصادی خود به گونه ای رفتار می کنند که از جاههای قبل گزیده خواهیم شد و این جای تاسف است در حالی که دشمنان ما بدنبال نابود کردن اصل اسلام هستند اینان این گونه رفتار می کنند.

عباسی ادامه داد: جای تاسف است که امروز در مقابل دانشگاه شیراز باید شاهد حضور یگان ویژه با تجهیزات باشیم در حالی که نوع نگاهها، رفتار و سخنان نباید منجر به این موارد شود.

وی با بیان اینکه فقط اسلام است که می تواند در جهان حرف برای گفتن داشته باشد تاکید کرد: خود آنها به این باور رسیده اند که تنها نظام مالی اسلامی است که می تواند نجات دهنده آنها باشد.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه وجود داعش و امثال آن باعث از بین رفتن اسلام خواهد شد، تصریح کرد: غربی ها زمانی از دین کنار کشیدند که به جان هم افتادند و امروز هم آنان برای مسلمانان چنین نقشه ای دارند که چهره اسلام را خراب کنند.

عباسی افزود: وقتی که یک کودک با چشمان خود قتل عام خانواده و دوستان را می بیند و این موضوع را به اسم اسلام به او معرفی می کنند چندین سال بعد دیگر سراغی از اسلام نمی گیرد و اسلام متناسب با نقشه دشمنان از درون جامعه اسلامی متلاشی می شود.

عباسی اظهار داشت: طی چندصد سال گذشته ۲۰۰ انقلاب انجام شد تا اینکه تمدن ساخته شود که یکی از این انقلاب ها سیاسی، ۵ انقلاب هنری و ۹ انقلاب اقتصادی بود در حالی که اگر ما می خواهیم تمدن اسلامی داشته باشیم باید تمامی این انقلاب ها اسلامی باشد آنها امروز یک نفر را در تلویزیون های خود می آورند به او پول می دهند تا به نام شیعه به سنی توهین کند. روش های خشن عزاداری را پخش می کنند چرا که بدنبال نابود کردن اصل اسلام هستند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5349

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.