تاریخ ارسال : ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۵۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

واکنش لیلا رجبی به کارشناس دوومیدانی؛ گفتن بی غیرت، توهین بزرگی است

ملی پوش پرتاب وزنه ایران در واکنش به صجبت‌های کارشناس دوومیدانی گفت: گفتن بی‌غیرت به هر شخص، توهین بزرگی است و من از این بابت برای او خیلی متاسفم.

به گزارش شلمچه نیوز، لیلا رجبی در مورد صحبت‌های مهاجر شجاعی، کارشناس دوومیدانی اظهار داشت: شنیدم که احسان مهاجر شجاعی در یک برنامه تلویزیونی و جلوی چشم ٧٠ میلیون ایرانی، مرا متهم به بی غیرتی کرده است در حالی که من در این ٨ سالی که در ایران هستم، افتخارات بیشتری نسبت به احسان مهاجر کسب کرده‌ام. همیشه تلاش کرده‌ام که پرچم ایران را بالا ببرم؛ چه با مربی، چه بی مربی. چه با امکانات، یا بی امکانات.
۰۰۹۹۲۵۴۳
او در بخش دیگری از صحبت هایش نتایج احسان مهاجر شجاعی را پیش کشید و گفت: خود احسان، در المپیک٢٠٠٨ پکن، پنجاهم شد، آیا فکر می‌کند با این نتیجه خودش هم بی‌غیرت است که حالا در مورد من اینطور حرف می‌زند؟ او اگر به خودش بی غیرت نمی‌گوید پس چطور می تواند جلوی تمام مردم به من توهین کند؟
لیلا رجبی ادامه داد: گفتن بی غیرت به کسی، توهین بزرگی است و من از این بابت برای ایشان خیلی متاسفم. چون من همیشه ایران را کشور خودم دانسته‌ام و کم نگذاشته ام.
او از احسان حدادی هم دفاع کرد و گفت: در مورد احسان حدادی هم طوری حرف زده‌اند که به نظرم اصلا درست نیست. احسان واقعا تکرار نشدنی است. من نمی‌دانم واقعا دوومیدانی چند سال دیگر می‌تواند در المپیک مدال بگیرد؟ پس نباید با یک باخت، اینطور به یک ورزشکار توهین کرد. احسان مهاجر شجاعی اگر امروز حرفی می‌زند به خاطر مشکلی است که با کیهانی دارد در حالی که نباید این مشکل را به ورزشکاران بکشاند. من فکر نمی‌کنم مشکل کیهانی به بچه‌ها ربط داشته باشد.

فارس


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22597

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.