تاریخ ارسال : ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

واکنش مطهری به اقدام اخیر لاریجانی و ظریف

نایب رئیس اول مجلس با بیان اینکه باید با رفتار متکبرانه وزیر اقتصاد آلمان برخورد می شد، گفت: اقدام رئیس مجلس و وزیر امور خارجه در به حضور نپذیرفتن وزیر اقتصاد آلمان پسندیده بود.

به گزارش فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی از اقدام رئیس مجلس و همچنین وزیر امور خارجه در امتناع از ملاقات با وزیر اقتصاد آلمان تشکر کرد و گفت که این اقدام بسیار خوب و موثری بود.

وی افزود: پیش از این آقای دهقان وزیر دفاع درباره جمله ای که خطاب به مجلس گفته بود طی نامه ای به رئیس مجلس کتباً عذرخواهی کرد، خوب بود آقای ظریف هم که در نشست روز یکشنبه پارلمان اظهارات توهین آمیزی را نسبت به نمایندگان ملت داشت، کتباً طی نامه ای از وکلای ملت عذرخواهی می کرد.

در ادامه علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس که در غیاب لاریجانی اداره ساعتی از صحن علنی را بر عهده داشت، در پاسخ به این تذکر حاجی دلیگانی توضیح داد: آقای ظریف همان روز کتباً و شفاهاً از نمایندگان مجلس عذرخواهی کردند، البته خود ایشان معتقد بود که توهینی به نمایندگان ملت نکرده است.

وی افزود: اقدام رئیس مجلس و وزیر امور خارجه در به حضور نپذیرفتن وزیر اقتصاد آلمان اقدام پسندیده ای بود، البته خود وزیر اقتصاد آلمان به سفرش به ایران آن شرطی که برای سفر به جمهوری اسلامی گذاشته بود را زیر پایش گذاشت، البته وزیر اقتصاد آلمان یک جایی گفته بود اینگونه صحبت نکرده و چنین چیزی را نگفته است، ولی به هر حال رفتار متکبرانه ای داشت که لازم بود اینگونه با وی برخورد شود.

وزیر اقتصاد آلمان پیش از سفر به کشورمان، گفته بود به شرطی به ایران می آید که ایران «رژیم صهیونیستی» را به رسمیت بشناسد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=26527

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.