تاریخ ارسال : ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

واکنش وزیر بهداشت احمدی نژاد به سخنان عجیب وزیر بهداشت روحانی

ما در مساله خدمات زایمان شکوایه خاصی نداشتیم و آنچه دکتر هاشمی اعلام کرده اند نظر شخصی ایشان است و مردم به خوبی می توانند این نظر و خدمات دولت قبل را تجزیه و تحلیل کنند.

به گزارش شلمچه نیوز، محمدحسن طریقت منفرد، وزیر بهداشت دولت قبل در پی تماس خبرنگار حامی خبر در واکنش به سخنان عجیب وزیر بهداشت دولت یازدهم مبنی بر اینکه در دولت گذشته مردم بر روی زمین زایمان می کردند گفت: این ادعا نیاز به واکنش ندارد و چنانچه هر شنونده عاقلی این موضع گیری را بشنود، خنده اش می گیرد!

وزیر بهداشت دولت دهم در ادامه افزود: این موضع گیری به قدری مضحک است که نیاز به پاسخگویی مفصل ندارد، چراکه ما در سال های گذشته، و بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، در خصوص خدمات قبل، حین و بعد از زایمان وضعیت بسیار مطلوبی داشتیم.

طریقت منفرد اضافه کرد: ما در مساله خدمات زایمان شکوایه خاصی نداشتیم و آنچه دکتر هاشمی اعلام کرده اند احتمالا نظر شخصی ایشان بوده است.

وی در پایان افزود: مردم به خوبی می توانند این نظر و خدمات دولت قبل را تجزیه و تحلیل کنند.

گفتنی است دکتر قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت دولت یازدهم در حاشیه مصاحبه با رادیو ایران در اظهار نظری حیرت آور گفته بود مردم در زمان روی کار آمدن دولت یازدهم کف خیابان زایمان می کردند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21260

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.