تاریخ ارسال : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وحدت دنیای اسلام؛ راه کلیدی مبارزه با اندیشه داعشی

علمای شیعه و سنی از گروه‌های تندرو دوطرف اظهار برائت کنندحمید رسایی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حمید رسایی در گفت‌وگو با با اشاره به شکست نظامی داعش اظهار کرد: تفکرات داعشی تاکنون وجود دارد و راه کلیدی برای مبارزه با آن، برخورد تفکری و  اتخاد دنیای اسلام هست.

وی اهتمام کرد: اگر دنیای اسلام واقعیت های خود را بگوید، به اشتراکات دقت کند و علمای دوطرف هم کوشش کنند که آن‌را تقویت کنند، طبعا جریانات تندرو توسیع نمی یابند و نمی‌توانند به نام اسلام چینن فجایعی را به بار آورند.

رسایی با اهتمام بر اینکه ضرورت دقت به اتخاد از سمت علمای شیعه به صراحت اظهار شده هست، افزود: علمای شیعه از اقداماتی که از طریق تشیع انگلستانی اظهار می‌شود، اظهار برائت می کنند و مرزبندی آنان هم نسبت به شیطان بزرگ و صهیونیسم در مواضع‌شان مشخص هست که همه اینها نشان می‌دهد  هیچ نسبتی با تشیع انگلستانی ندارند.

نماینده گذشته مجلس افزود: علمای اهل‌سنت هم ضروری هست نسبت به جریانات تکفیری اظهار برائت کرده و در مقابل شیطان بزرگ و اسرائیل که کمر همت برای محو اسلام بسته‌اند، موضع‌گیری کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77020

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.