تاریخ ارسال : ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وحدت و همبستگی بین شیعه و سنی راز پیروزی در نابود شدن داعش بود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ مهدی حسن زاده صبح جمعه در مراسم بدرقه ۴۰ خواهر مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان عسلویه به کربلای معلی و نجف اشرف که به همت کمیته امداد و با مشارکت سپاه عسلویه به مناسبت هفته بسیج انجام گردید، عنوان کرد: مشارکت و یکپارچگی جبهه پایداری از لبنان، افغانستان، پاکستان و ایران به همراه بسیج از جانب مردم عراق و سوریه با فتوای مراجع تقلید از عوامل پیروزی کانون پایداری و نابود شدن داعش بود.

وی عنوان کرد: حاج قاسم امروز بعنوان یک قهرمان بین المللی شناخته می گردد و سیاست های عمیق رهبر معظم انقلاب و سپردن ماموریت نابود شدن داعش به سردار سلیمانی، مشارکت و یکپارچگی جبهه پایداری از لبنان، افغانستان، پاکستان و ایران به همراه بسیج از جانب مردم عراق و سوریه با فتوای مراجع تقلید از عوامل پیروزی کانون پایداری و نابود شدن داعش بود.

حسن زاده با تاکید بر اینکه نابود شدن داعش در سوریه پیروزی بزرگی هست که نباید نادیده گرفته گردد، گفته بود: امنیت امروز را مدیون سردار سلیمانی ها و شهدای مدافع حرم هستیم و در شرطهای کشورهای حوالی ما درگیر نبرد و خونریزی می باشند، ایران اسلامی سراسر امنیت و آسایش هست.

وی تاکید کرد: راز پیروزی رزمندگان اسلام در نابود شدن داعش، وحدت و همبستگی بین شیعه و سنی و زحمات سردار قاسم سلیمانی بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76030

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.