تاریخ ارسال : ۱۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۵۷ دیدگاه‌ها برای وداع پرسپولیس با جام حذفی در یکبازی پرحاشیه! بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وداع پرسپولیس با جام حذفی در یکبازی پرحاشیه!

دیدارتیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان آغاز شد.

به گزارش شلمچه این دیدار در حالی برگزار می شود که تیم پرسپولیس در هفته گذشه دیدار دربی شهر تهران را برگزار کرد و با حساب یک بر یک در مقال استقلال متوقف شد.

تیم ذوب اهن اصفهان نیز در دیدار هفته قبل خود در مقابل راه آهن با پیروزی پر گل با روحیه مضاعفی به دیدار سرخپوشان تهرانی آمد.

مرحله یک چهارم نهایی نهایی جام حذفی

استادیوم: 

فولادشهر اصفهان

داور: 

یدالله جهانبازی؛ کمک داوران: علی میرزابیگی، سجاد طوری و سیدرضا مهدوی

اخطار:

اخطار: محسن مسلمان (۱۰)، مرتضی قدیمی پور (۱۰۵) پرسپولیس

اخراج: ایمان صادقی (۲۱) پرسپولیس

گل:

ارسال رجب‌زاده از روی کرنر را سیدمحمدرضا حسینی با ضربه سر زد اما قدیمی‌پور پرسپولیس قصد داشت جمع کند اما توپ مقابل پای تبریزی قرار گرفت تا بازیکن تعویضی ذوب‌آهن با اشتباه دروازه‌بان جوان پرسپولیس گل اول بازی را بزند.
ذوب‌آهن:

رشید مظاهری، ولید اسماعیل، هادی محمدی، قاسم حدادی فر، کاوه رضایی، احسان پهلوان، مهدی مهدی پور، علی حمام، حجت حق وردی، دانیال اسماعیلی فرد و مهدی رجب زاده.

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

پرسپولیس:

ایمان صادقی، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی (کاپیتان)، محمد انصاری، وحید حیدریه، فرشاد احمدزاده، کمال‌الدین کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، محسن مسلمان و جری بن سون.

دقایق حساس:

دقیقه ۶: ارسال دقیق رجب‌زاده روی سر رضایی فرود آمد اما این ضربه این بازیکن خطر جدی روی دروازه پرسپولیس ایجاد نکرد.

دقیقه ۱۴: اولین حمله جدی پرسپولیس را عالیشاه ترتیب داد. او بعد از اینکه پشت محوطه جریمه ذوب آهن صاحب توپ شد بعد از دریبل مدافع پیش رو شوت‌زنی کرد اما توپ او با بی دقتی از سمت چپ دروازه مظاهری به اوت رفت.

دقیقه ۱۹: توپ برگشتی مدافعان ذوب آهن پشت محوطه روی پای احمدزاده جفت و جور شد اما شوت او در آغوش مظاهری قرار گرفت.

دقیقه ۱۹: شوت محکم و فنی پای راست پهلوان با کمترین اختلاف ممکن از کنار دروازه صادقی عبور کرد.

دقیقه ۲۱: فرار کاوه رضایی پشت مدافعان پرسپولیس او را در موقعیت تک به تک با صادقی قرار داد که او قصد داشت با چیپ دروازه گلر پرسپولیس که از هجده قدم بیرون آمده بود باز کند اما توپ به سینه صادقی که در غیاب مکانی دروازه‌بان پرسپولیس بود برخورد کرد اما داور تشخیص داد او با دست توپ را متوقف کرده و او را اخراج کرد تا پرسپولیس خیلی زود ۱۰ نفره شود.

دقیقه ۵۰: ضربه آزاد رجب‌زاده از سمت راست زمین را قبل از رسیدن به تیر یک دروازه حدادی‌فر با ضربه سر زد که توپ او راهی اوت شد.

دقیقه ۵۲: ارسال نوراللهی از کرنر به محوطه شش قدم ذوب آهن از مقابل بازیکنان پرسپولیس عبور کرد و در شرایط غیر متعادل به بنگر رسید تا این فرصت خوب برای شاگردان برانکو از دست برود.

دقیقه ۵۸: شوت روی پای چپ بنگر بعد از ریباند توپ از مدافعان ذوب با فاصله کمی از بالای دروازه مظاهری راهی اوت شد تا جدی‌ترین موقعیت پرسپولیس در نیمه دوم رقم بخورد.

دقیقه ۵۸: سانتر عالیشاه قبل از اینکه مقابل دروازه ذوب‌آهن به علیپور برسد را هادی محمدی دفع کرد.

۶۴: حرکت عمقی تبریزی او را در موقعیتی عالی مقابل دروازه پرسپولیس قرار داد اما تکل نجات بخش انصاری یک گل را برای پرسپولیس خرید.

۶۵: مهدی رجب‌زاده در برخورد با فرشاد احمدزاده روی زمین افتاد که به عقیده طرفداران ذوب‌آهن این یک پنالتی %


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=4933

Comments are closed.