تاریخ ارسال : ۰۱ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۰۲:۳۷ دیدگاه‌ها برای ورود جبهه پایداری به انتخابات خبرگان بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ورود جبهه پایداری به انتخابات خبرگان

حجت‌الاسلام حمید رسایی عنوان کرد: بالاخره بعد از اصرار دوستان، حجج‌الاسلام آقاتهرانی و حسینیان به جمع کاندیداهای انتخابات مجلس خبرگان اضافه می‌شوند.

به گزارش شلمچه نیوز، حجت‌الاسلام حمید رسایی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتشار تصویری از حجج‌الاسلام آقاتهرانی و حسینیان در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

انتخابات خبرگان این دوره از حساسیت ویژه ای برخوردار شده است. آگاهان سیاسی، فتنه پیش رو در این انتخابات را فتنه اکبر می بینند، برای همین معتقدند که هر کس توان دارد، باید خود را عرضه کند.

بالاخره بعد از اصرار دوستان، دو عزیز دیگر به جمع کاندیداهای انتخابات مجلس خبرگان اضافه می شوند. واقعا اگر برخی از کسانی که در طول ۳۷ سال بعد از انقلاب در کار اجرایی بوده اند و هیچ سابقه علمی شناخته شده ای هم قبل از آن ندارند و حتی سو سابقه سیاسی هم پیدا کرده اند و در این سالها با اغماض شورای نگهبان در مجلس خبرگان بوده اند، یا برخی از کسانی که در راستای فتنه اکبر شال و کلاه کردند که بیایند، مجتهد به حساب می ایند، چطور چهره های باسابقه علمی و سیاسی روشن نباید حضور پیدا کنند؟

واقعا اگر کسانی که شانیت و توان این کار را دارند، خود را کنار بکشند و میدان را در برابر فتنه اکبر خالی کنند، در برابر خدا حجت دارند؟ به سهم خودم از حضور این عزیزان تشکر می کنم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=7794

Comments are closed.