تاریخ ارسال : ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۰۴:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وزارت بهداشت با احداث بیمارستان ۳۲ تختخوابی لنده موافقت کرد

عدل هاشمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: با پیگیری و رایزنی‌های انجام شده توسط مسئولان و متولیان امر بویژه مجموعه دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد و نگاه ویژه وزارت بهداشت مجوز احداث بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان لنده اخذ شد.

وی با تاکید بر اینکه امیدواریم در کمترین زمان ممکن اعتبار مورد نیاز احداث بیمارستان لنده تامین اعتبار شود، عنوان کرد: به محض تعیین تکلیف وضیت اعتباری، عملیات اجرایی این پروژه آغاز می‌شود.

هاشمی‌پور با تاکید بر اینکه یکی از خواسته‌های بحق مردم لنده توسعه شاخص‌های بهداشت و درمان بوده است، ابراز کرد: امیدواریم با احداث این بیمارستان مشکلات فعلی درمان شهرستان لنده به حداقل ممکن برسد.

نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی افزود: به طور حتم با برنامه ریزی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان به محض اتمام عملیات ساختمان بیمارستان لنده اقدامات لازم برای استقرار تجهیزات لازم و پزشکان متخصص انجام می‌شود.

هاشمی‌پور پیشنهاد کرد: با توجه به تقارن اخد مجوز بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان لنده با ایام محرم این بیمارستان بنام" حضرت سیدالشهدا(ع)" نامگذاری شود.

وی تاکید کرد: با توجه به محدودیت‌های اعتباری دولت از هیچ تلاشی برای حضور خیران در اجرای پروژه‌های عمرانی عام المنفعه دریغ نمی‌کنم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=66270

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.