تاریخ ارسال : ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وزارت ورزش اول معوقات خودش را به کشتی پرداخت کند بعد فکر حمایت مضاعف باشد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  منصور برزگر با بیان این مطلب افزود:تا جایی که من شنیده ام فدراسیون کشتی چند ماه گذشته بدلیل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و متعاقبا اخذ رای اعتماد وزراء محترم، با همه مشکلات و تنگناها موجود تلاش کرد، برای اینکه طرح مشکلات و مسائل کشتی کشور ، محل سوء برداشت های سیاسی نشود، و موجب بر هم خوردن فضای اجتماعی ورزش کشور در ایام انتخابات نباشد، از طریق مکاتبات و مذاکرات متعدد با مسئولان وزارت ورزش و جوانان، حق و حقوق خانواده کشتی را ، بعنوان ورزش اول کشور پیگیری نماید. اما متاسفانه هیچ نتیجه ای دریافت نکرد.

او ادامه داد: یکی از مسائل اصلی فدراسیون کشتی ، عدم پرداخت بیش از ۳ میلیارد تومان از معوقات خانواده کشتی کشور از ابتدای سال تا کنون است . علاوه بر آن حدود یک و نیم میلیارد تومان دیگر از معوقات فدراسیون کشتی نیز، می باید از طریق کمیته ملی المپیک به فدراسیون تخصیص داده شود، که این موضوع هم به دلیل عدم تخصیص منابع دولتی به کمیته المپیک به دست این فدراسیون و سایر فدراسیون ها نرسیده است.

دارنده مدال نقره المپیک تصریح کرد: فدراسیون کشتی علیرغم طلب چهار و نیم میلیارد تومانی خود تلاش کرد با آرام نگه داشتن فضای کار در کشتی کشور، به سختی مقدمات حضور تیم های ملی بزرگسالان، جوانان، نوجوانان خود را در رقابت های آسیایی و جهانی در دو رشته آزاد و فرنگی و در کنار کشتی های سنتی مردان و زنان دنبال نماید.

دارنده مدال طلای جهان افزود: حالا سوال ما این است که چرا حق کشتی را نگه داشته اند؟ مگر ما پرافتخارتر و مظلوم تر از ورزش ملی کشور داریم؟ چرا می توانند حقوق میلیاردی فلان مربی یک رشته خاص ورزشی را ماهانه بدهند؟ اما وقت کسب افتخارات از تشویق و تجلیل از کشتی به یکباره غافل میشوند و هیچ کس وقتی برای تجلیل از قهرمانان بزرگ و قهرمانی های بزرگ کشتی ندارد.

برزگر خاطر نشان کرد: تا جایی که من شنیده ام فدراسیون کشتی با وزارت ورزش ١۴ میلیارد تومان موافقت نامه امضاء شده دارد و تا پایان شش ماهه اول سال حداقل نیمی از ان ( حدود هفت میلیارد) باید به فدراسیون پرداخت شود. و چیزی فراتر از حق کشتی نمیخواهد و نیاز به حمایت مضاعف ندارد.

او در پایان گفت: از مسئولان وزارت ورزش می پرسم چه اتفاقی افتاده که اینقدر کشتی را در تنگنا گذاشته ایم؟ مردم میخواهند بدانند، چرا حق کشتی را نگه داشته اند? اگر مشکل مالی است پس چرا حقوق میلیاردی کی روش را پرداخت می کنند این سوالی است که ما جامعه کشتی از آقایان داریم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=63150

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.