تاریخ ارسال : ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وزیری که ثروتش ۷۸۰ میلیارد تومان است!

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در مجلس عنوان کرد: با خانه۲۰۰۰متری در ولنجک نمی‌توان مقابل آمریکا ایستاد؛ قدرت‌های سلطه‌گر در شرایط عادی و بدون نفوذ نمی‌توانند به ملت ما صدمه بزنند.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از   صبح قزوین، سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی  در حسینیه آیت الله شالی(ره) قزوین اظهار کرد: عده‌ای به دنبال این هستند که پیامبر(ص) و ائمه اطهار را آسمانی و غیرقابل دسترس نشان دهند که این یک نظریه در اسلام آمریکایی است.

وی در ادامه افزود: زمانی که گفته می‌شود در اسلام سیاست از دین جدا نیست به این دلیل است که همه مبانی دینی ما از موضع قدرت بیان شده و تفکیک ناپذیر است، داشتن قدرت به نفسه ناپسند نیست بلکه نوع استفاده از قدرت مهم است.

این نمانیده مجلس ادامه داد: امروز نیاز جامعه برای بازخوانی مبانی حکومت اسلامی ضروری است، در دوران پیامبر(ص) اگر کسی به مجلس ایشان وارد می‌شد، نمی‌توانست حضرت رسول(ص) را بین بقیه مردم تشخیص دهد زیرا همه در یک سطح قرار داشتند.

وی با بیان اینکه اشرافیت و تجملگرایی همچون موریانه ریشه‌های حکومت اسلامی را می‌خورد، اذعان کرد: با خانه۲۰۰۰متری در ولنجک نمی‌توان مقابل آمریکا ایستاد؛ قدرت‌های سلطه‌گر در شرایط عادی و بدون نفوذ نمی‌توانند به ملت ما صدمه بزنند.

نقوی حسینی با اشاره به اینکه انتساب به بزرگان امتیاز نیست، تصریح کرد: چرا باید نایب رئیس مجلس شورای اسلامی همان حرفی را بزند که صهیونیست‌ها در مورد منافقین می‌گویند؟ یادگار بودن، به پوست و گوشت نیست، به روش و منش است با ماشین یک میلیاردی و کاخ تجملی یادگار چه شخصیت هستید؟

وی عنوان کرد: بسیاری از مردم می‌گویند که دلمان برای امام تنگ شده و دوست داریم به بهشت زهرا برویم، اما با مشاهده برخی مسائل ناراحت می‌شویم؛ روش امام اینگونه نبود.

این کارشناس سیاسی اضافه کرد: امام راحل در اواخر عمرشان به کمیته امداد نامه ای نوشتند و فرمودند: « از مال دنیا خانه‌ای پدری در خمین دارم که تقدیم کمیته امداد می‌کنم»؛ امام خمینی اینگونه بر قلب‌ها حکومت کرد.

وی گفت: مردم ما در تاریخ انقلاب اسلامی نشان دادند که با کمبودها و معضلات اقتصادی مشکلی ندارند، اما با ظلم، بی‌عدالتی و فاصله طبقاتی و اشرافیت مشکل دارند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی ابراز کرد: در کمیسیون امنیت ملی مجلس، وزیری اعلام کرد که ثروتش ۷۸۰ میلیارد تومان است، این با روح مدیریت اسلامی سازگار نیست، شما که اول انقلاب مهندس ساده ای بودی، ارثی هم نداشتی، چگونه این ثروت را به دست آوردید؟

وی در ادامه افزود: دولت هم جرأت تغییر این وزیر را ندارد؛ قرار بود این وزیر، هم به همراه ۳وزیری که تغییر کردند، جابجا شود؛ اما چون پدربزرگ وی ناراضی بود، این جابجایی لغو شد. وزیری که از یک ساعت جلسه با رئیس جمهور کرواسی، ۴۰دقیقه آن را خواب بود. حتما برجام را هم اینگونه مذاکرات کردید.

این نماینده مجلس با بیان اینکه با اشرافی گری نمی‌توان با آمریکا مقابله کرد، اذعان کرد: همان آقایی که یک زمانی می‌گفت؛ آمریکا را باید له کرد، امروز می‌گوید آمریکا کدخداست و سازش می‌کند، این آدم عوض شده وگرنه آمریکا عوض نشده است، نفوذ اینجاست.

وی با اشاره به اینکه ما از دشمنی با آمریکا و اسرائیل نگران نیستیم، عنوان کرد: شرایط امروز ایران اسلامی حساس است زیرا استکبار جهانی به دنبال این است که انقلاب را سرنگون کرده و وضعیت کشور را به دوراه حکومت پهلوی برگرداند.

نقوی حسینی ابراز کرد: در آستانه دو انتخابات مهم هستیم، رئیس جمهور و منتخبان شورا را شما انتخاب می‌کنید، درست رای دهید تا این نمایندگان شما ۴ سال اقدامات انقلابی انجام دهند.

وی افزود: رئیس دولت پس از چهار سال در محضر ۲۹۰ نماینده مجلس می‌گوید: «برخی معنی اختلاس را نمی‌دانند، اینکه هشت هزار میلیارد تومان به ۳۰نفر بدون وثیقه معتبر، داده شده این وام معوق است»، اما در مراجعه به بانک برای دریافت وام دومیلیونی باید دو کارمند حقوق بگیر داشته باشیم.

این کارشناس سیاسی ادامه داد: انتخابات شوراهای شهر هم بسیار مهم است زیرا یک عضو شورا می‌تواند میلیاردها تومان از اموال مردم را کم یا زیاد کند.

وی در پایان گفت: اجازه ندهید کسانی به اسم یار امام و خانواده امام سوءاستفاده کنند، سیدحسین، نوه امام یک سخنرانی کرد، امام فرمودند: «دستگیرش کنید»، اما برخی‌ها با اینکه دزدی فرزندشان به اثبات رسیده اما از پسر دزد خود حمایت می‌کنند، آیا این مسئول پیرو امام است؟


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=34745

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.