تاریخ ارسال : ۰۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وزیر احمدی نژاد و برادرش کاندیدای مجلس می شوند

شنیده شده علی نیکزاد به همراه برادرش اکبر نیکزاد از حوزه های انتخاباتی مختلفی قصد کاندیداتوری در انتخابات مجلس را دارند.

به گزارش شلمچه نیوز، گفته می شود علی نیکزاد ثمرین، وزیر راه و شهرسازی احمدی‌نژاد، از حوزه انتخابیه رباط کریم و اکبر نیکزاد ثمرین از حوزه انتخابیه اردبیل که پیش از این استاندار آنجا بوده، در انتخابات آتی مجلس شرکت می کنند.

 نیکزاد در میان ساکنان مسکن مهر، محبوبیت نسبی دارد و گفته می‌شود به دلیل سکونت تعداد قابل توجهی از مسکن مهری ها در شهر پرند( که جزء حوزه انتخابیه رباط کریم به شمار می رود) تصمیم به کاندیداتوری در این شهرستان گرفته است، نیکزاد در هفته‌های گذشته چند بار در نماز جمعه رباط کریم شرکت کرده و چندبارهم به عنوان سرکشی واحدهای مسکن مهر، به پرند رفته است.

علی نیکزاد یکی از مردان احمدی نژاد است که به دلیل گره خوردن نامش با مسکن مهر محبوبیت نسبتا بالایی را در بین قشر مستضعف جامعه دارا می باشد. چرا که بیش از هفت‌میلیون و ۳۹۳ هزار واحد مسکونی در قالب مسکن مهر در دولت مهر و عدالت ساخته و تحویل مردم شد.

۱۳۹۲۰۱۲۲۰۹۵۴۵۶۷۰۲۳۶۸۸۳۴

یکی از همکاران مهندس علی نیکزاد به میدان ۷۲ گفت: مهندس نیکزاد در کار بسیار جدی و قاطع بوده و به شدت پیگیر به نتیجه رساندن آنها می باشد. اگر ایشان این خصوصیت اخلاقی را نداشت هیچ موقع نمی توانست مسکن مهر را با این سرعت و کیفیت به مردم تحویل بدهد. البته دشمنی ها هم با ایشان زیاد است. اگر ایشان قصد کاندیداتوری و خدمت در مجلس را داشته باشد باید منتظر افزایش دشمنی ها باشیم. چرا که مسکن مهر یکی از نقاط مورد حمله واقع شده دولت احمدی نژاد و کارنامه ی وزارت علی نیکزاد است. اما با وجود تمام این تخریب ها من خودم از مهندس نیکزاد شنیده ام که ایشان گفتند اگر روزی دوباره وزیر شوم طرح مسکن مهر را دنبال کرده و ادامه خواهم داد.

حوزه انتخابیه رباط کریم شامل دو شهرستان رباط کریم و بهارستان است که جمعیتش در مجموع از ۱۲ مرکز استان بیشتر است.

۲۰۱۵-۱۱-۳۰ ۱۲.۰۲.۲۵

اکبر نیکزاد برادر کوچکتر وزیر دولت احمدی نژاد نیز ریاست بنیاد مسکن اراک، شهرداری اردبیل، معاون استاندار قزوین، استانداری کهگیلویه وبویراحمد و استانداری اردبیل را در کارنامه خود دارد.

گفتنی است حضور احتمالی برخی از نزدیکان دکتر احمدی نژاد در انتخابات مجلس به هیچ وجه ارتباطی با دکتر احمدی نژاد نداشته و ایشان پیش از این بارها اعلام کرده است که نه قصد حضور در انتخابات مجلس را دارد و نه از جریان و شخصی حمایت خواهد کرد.

 

میدان۷۲


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6524

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.