تاریخ ارسال : ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وزیر ورزش و جوانان به دامغان عزیمت می کند/ بازدید از چند طرح ورزشی

ابوالفضل حسن بیگی در صحبت با خبرنگار مهر درکنار اشاره به عزیمت قریب الوقوع وزیر ورزش و جوانان به دامغان، تبیین کرد: عملیاتی شدن پروژه ورزشگاه پنج هزارنفری، بازدید از طرحهای ورزشی مثل ورزشگاه انقلاب و دیگر زیرساخت ها در زمره اغراض عزیمت وزیر ورزش و جوانان به دامغان خواهد بود.

وی اضافه کرد: مجموعه ورزشی انقلاب دامغان حدود ۲۸ پارسال کلنگ زنی و به طور مستمر مورد بی مهری قرارگرفته هست، از طرفی طرح جامع این مجموعه طبق نیازمندی های ۲۰ ساله دامغان بود که امروز این طرح نیازمند بازبینی هست چراکه جمعیت شهرستان طی این ۲۸ سال دو برابر شده و ارزیابی و اجرای دو مرتبه عملیات ساخت این مجموعه با حضور سلطانی فر صورت می گیرد.

ابوالفضل حسن بیگی در صحبت با خبرنگار مهر درکنار اشاره به عزیمت قریب الوقوع وزیر ورزش و جوانان به دامغان، تبیین کرد: عملیاتی شدن پروژه ورزشگاه پنج هزارنفری، بازدید از طرحهای ورزشی مثل ورزشگاه انقلاب و دیگر زیرساخت ها در زمره اغراض عزیمت وزیر ورزش و جوانان به دامغان می باشد.۵ میلیارد تومان تعلق یافته که در کوشش هستیم برای سال آینده نیز اعتبارات دیگری را نیز به تکمیل پروژه های ورزشی شهرستان تعلق دهیم.

حسن بیگی در مورد پروژه ورزشگاه پنج هزارنفری دامغان نیز بیان کرد: تکمیل این پروژه در فرمان کار هست و در این زمینه طی یک سال گذشته مذاکرات در سطح استان و وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته که امید داریم با عزیمت سلطانی فر شاهد شروع عملیات اجرایی این طرح باشیم.

وی اضافه کرد: با تأسف طی دو دهه گذشته نسبت به حوزه ورزش دامغان کم لطفی های مضاعف و تبعیض غیرقابل تصوّر صورت گرفته که باهمت مسئولان نیازهای اوائلی و بنیادی جوانان، تأمین خواهد شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79747

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.