تاریخ ارسال : ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۴۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وضعیت صنایع در خلخال و کوثر مطلوب نیست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، بشیر خالقی صبح پنج‌شنبه در حاشیه بررسی مشکلات توسعه خلخال و کوثر به خبرنگار مهر گفت: متأسفانه صنایع مادر در این دو شهرستان نداریم و صنایع موجود نیز فعالیت مطلوبی ندارند.

وی افزود: تنها واحد تولیدی بزرگ در این منطقه واحد تولید نئوپان است که با مشکل مواجه شده و قادر به فروش محصولات خود نیست.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: تنها راهکار احیای این واحد تولیدی استفاده از تکنولوژی‌های جدید است و می‌بایست تحقق آن مورد حمایت قرار گیرد.

خالقی همچنین به دغدغه چندین ساله محورهای ارتباطی این دو شهرستان اشاره و تصریح کرد: عمدتاً راه‌های ارتباطی دو شهرستان با مشکل مواجه است.

وی افزود: انتظار می‌رود استاندار جدید اردبیل برای توسعه محورهای ارتباطی این دو شهرستان به ویژه با رویکرد گردشگری دقت نظر داشته باشد.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی همچنین به ضرورت تکمیل پایاب سد گیوی نیز اشاره و تأکید کرد: با وجود اتمام بدنه سد، پایاب به اتمام نرسیده و مردم کوثر نیازمند تکمیل آن با هدف تامین مصارف آبی خود هستند.

خالقی همچنین به ضرورت پیگیری تکمیل راه‌آهن اردبیل- میانه از سوی استاندار اردبیل تأکید و اضافه کرد: مهم‌ترین پروژه‌ای که بهره‌برداری از آن مورد تأکید تمامی نمایندگان استان است، انتظار داریم توسط استاندار جدید پیگیری شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72947

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.