تاریخ ارسال : ۰۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۵:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وظیفه کمیته اقتصاد دانش بنیان، حل موانع و مشکلات است

وظیفه کمیته اقتصاد دانش بنیان، حل موانع و مشکلات استحسن حسینی شاهرودی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات و نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان در رابطه با همکاری‌هایی که این کمیسیون و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور داشته اند گفت: هر چند ماه یکبار معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور به کمیسیون می‌آید و در خصوص کارهای معاونت گزارش می‌دهد.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: این کمیته با دستگاه های مربوطه مثل معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، وزارت ارتباطات، وزارت علوم، پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان در ارتباط است و حرکت آن‌ها را رصد میکند تا اگر مشکل و چالشی بر سر راهشان باشد پیگیری کند و به کمیسیون انتقال دهد.

 حسینی شاهرودی با اشاره به اینکه کمیته به تازگی تشکیل شده و هنوز خروجی به کمیسیون نداشته است اظهار کرد: به جهت اینکه اقتصاد دانش بنیان زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی بوده، بسیار مهم استپس باید به آن توجه بسیار شود.کمیته در قالب رفع مشکلات با دستگاه های مختلف تعامل برقرار و اگر لازم باشد قوانینی را وضع می‌‌کند .

وی تصریح کرد: اقتصاد دانش بنیان بسیار مهم است و می‌تواند نقش آفرین باشد وظیفه کمیته اقتصاد دانش بنیان پیگیری موانع و مشکلات آن است.


انتهای پیام/

  هدف از تشکیل کمیته اقتصاد دانش بنیان 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=67887

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.