تاریخ ارسال : ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وعده ۱۰۰ روزه از ۹۰۰ روز گذشت!

یکی از شعارهای جذاب روحانی برای کسب رای در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ بهبود وضعیت اقتصادی و پیشنهاد یک راهکار مدون برای رونق و خروج از رکود ظرف ۱۰۰ روز بود اما حالا که حدود ۱۰۰۰ روز از دولت یازدهم می‌گذرد همچنان رکود و تورم گریبان‌گیر اقتصاد کشور است و تولید نتوانسته است نسبت به قبل جان گرفته و رشد کند.
شبکه اطلاع‌رسانی دانا در این زمینه نوشت: شاید تمرکز بر عدم تحقق وعده‌های اقتصادی دولت بیشتر به این دلیل باشد که روحانی و تیم کاری وی برای عملی شدن این شعار بسیاری ازخط‌مشی‌های سیاسی را گرو گرفته و البته صنعت هسته‌ای کشور را در معامله‌ای نابرابر، کند و کم حرکت کردند امروز در نبود بخش قابل توجهی از سانتریفیوژها  لااقل رونق اقتصادی را طلب می‌کنند. روحانی اما سال ۹۵ را وعده می‌دهد ومی‌گوید: سال آینده سال رونق اقتصادی برای کشور خواهد بود. اما واقعیت این است که روحانی در کنار وعده‌ ۱۰۰ روزه تقریبا ابتدای هر سال وعده بهبود داده است و آخر آن سال چنین شعاری را حواله به سال بعد کرده است.
این در حالی است که وی در سال‌های ۹۲، ۹۳ و ۹۴ نیز وعده‌های مشابهی را درباره رونق اقتصادی داده بود. از تعبیر «اقتصاد را در ۱۰۰ روز احیا می‌کنیم» تا وعده‌هایی از سال ۹۲ مبنی بر اینکه سال آینده سال رونق اقتصادی است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12854

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.