تاریخ ارسال : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وقتی برگزاری جشن بهانه ای برای آموزش رقص های مختلط در مازندران می شود +تصاویر

این روزها در استان مازندران باب شده که مسئولین دولتی به بهانه برگزاری انواع جشن های مناسبتی، نوعاً با تجمیع پسران و دختران در یک مکان اقدام به آموزش رقص آنهم با صرف هزینه از بیت المال می کنند.

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران، بیش از یک قرن است که استعمارگران روش نفوذ در کشورها را تغییر داده اند و از طریق سیاست های فرهنگی(با عناوین تبلیغ مذهبی، رواج تکنولوژی، انجمن های خیریه، ترویج بهداشت و…) تلاش می کنند به اهداف شوم خود برسند زیرا فهمیده اند که بهترین راه نفوذ در سایر کشورها نفوذ در فرهنگ آنان و استحاله درونی آن است.

آنان می خواهند ارزش های مورد پسند خود را ارزش های مترقی جلوه دهند تا بتوانند آن را جایگزین معیارهای بومی و ملی ملت ها سازند که در فرهنگ ملت ها از این اقدامات به هجوم فرهنگی تعبیر می کنند. پس عمل جایگزینی فرهنگ بیگانه با فرهنگ خودی به شکلی هوشیارانه که بتواند یک ملت و جامعه را نسبت به فرهنگ خود بیگانه و مطیع غرایز بیگانگان کند خواسته یا ناخواسته در دستور کار قرار داده اند.

نظر به مطلب فوق این روزها در استان مازندران باب شده که مسئولین دولتی به بهانه برگزاری انواع جشن های مناسبتی، نوعاً با تجمیع پسران و دختران در یک مکان اقدام به آموزش رقص آنهم با صرف هزینه از بیت المال می کنند.

براستی مگر آقایان هشدارهای مقام معظم رهبری را در بحث شبیخون فرهنگی درک نکرده اند؟ آقایان علما مگر مازندران دارالمونین نیست؟ براستی چرا به راحتی اجازه چنین اقدامات سخیفی داده می شود؟

این گزارش برای مستند سازی بیشتر ادعای خود شما خواننده گرانمایه را دعوت به مشاهده تصاویر مربوط می کند و قضاوت را به خود شما می سپارد.

این تصاویر مربوط به برگزاری این مراسم در یکی از ادارات دولتی مازندران است که در فضاهای رسانه ای تحت پوشش خبری نیز قرار گرفته است اما مردم ولایت مدار مازندران و نیروهای ارزشی نظام به هیچ عنوان راضی به چنین اقدامات ضدارزشی مسئولین ضد فرهنگی در برپایی چنین مراسمی نیستند.

اشاره می شود هر چند در گذشته هم مقوله ای به نام «تهاجم فرهنگی» وجود داشت و شاهد شبیخون فرهنگی غربیان به مسلمانان بوده ایم اما امروزه این امر با گسترش تکنولوژی ارتباطات، شدت، سرعت و پیچیدگی بیشتری پیدا کرده است.

تقویت باورهای دینی و پی ریزی بینشی درست در زمینه تعالیم دینی و سیاست می تواند چون سنگری نفوذناپذیر مردم را در برابر بمب باران فرهنگی دشمن محافظت نماید و سود جویان غرب را ناکام و ناامید سازد و مردم را به جهت گیری صحیح رفتاری رهنمون شود و از کژروی و ناهنجاری ها باز دارد.

۰۱۱

۰۱۳

۰۱۴

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16240

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.