تاریخ ارسال : ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۲۱:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وقتی فعال فتنه ۸۸ ادعای قانون گرایی می کند! +تصاویر

 اگر قانون‌گرایی مهم است حضور فائزه هاشمی در تجمعات غیرقانونی در این راستا چه معنایی داشته است؟

به گزارش شلمچه نیوز، فائزه هاشمی که در فتنه ۸۸ حرکت فعالی داشته و مدتی نیز به دلیل فعالیت‌های غیرقانونی به زندان رفته است در گفت و گو با روزنامه زنجیره‌ای قانون خواستار آن شده است که «روحانی به جایگاه قانون اعتبار بخشد»

فعال فتنه 88 ادعای

فائزه هاشمی در این مصاحبه می‌گوید:«روحانی باید به جایگاه قانون اعتبار ببخشد و  تلاش کند و دست‌کم هر جا که نمی‌تواند اقدامی انجام دهد به درستی برای مردم گزارش بدهد که به چه دلیل، قانون سر جایش قرار ندارد».

فعال فتنه 88 ادعای

نگاهی به متن مصاحبه فائزه هاشمی با روزنامه زنجیره‌ای نشان می‌دهد که مراد وی از قانون و سطح توقع و تحلیل او در این زمینه تا چه اندازه است. وی می‌گوید:«قانون مهم است و در مسائلی مانند کنسرت‌ها یا ورود زنان به ورزشگاه، قوانین اجرا نمی‌شود. با وجود آنکه روحانی ابزار بسیاری از اقدامات را ندارد ولی باید به گونه‌ای عمل کند که همه در جایگاه قانونی خودشان قرار بگیرند. وقتی مجوزی برای کنسرت صادر می‌شود، یک عده فراقانونی می‎روند کنسرت را برهم می‌زنند و باید تلاش کرد که با این‎ تفکر و جریان برخورد شود تا دیگر بسیاری اتفاقات رخ ندهد. البته مراکزی که باید به این تخلفات رسیدگی کند نیز در دست روحانی نیست».

فعال فتنه 88 ادعای

فائزه هاشمی در حالی قانون‌گرایی را به کنسرت‌ها و برگزاری آن مرتبط می‌کند که براساس آمار رسمی اعلام شده تنها درصد بسیار اندکی از کنسرت‌ها به دلایل مختلف لغو شده است، فائزه هاشمی به این سوال پاسخ نمی‌دهد اگر قانون‌گرایی مهم است و همه باید به قانون تمکین کنند دلیل فتنه‌گری‌های صورت گرفته پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری و تمکین نکردن مدعیان اصلاحات به قانون چه بوده است؟ حضور فائزه هاشمی در تجمعات غیرقانونی در این راستا چه معنایی داشته است؟

فعال فتنه 88 ادعای
 شهدای ایران

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=53181

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.