تاریخ ارسال : ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ولایتمداری و تبعیت از مقام معظم رهبری امتداد راه شهدا است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از خلخال، سرهنگ دوم جهانبخش عطایی صبح امروز در مراسم یادواره ۱۱ شهید دانش‌آموزی بخش شاهرود خلخال در شهر کلور اظهار داشت: ولایتمداری و تبعیت از مقام معظم رهبری امتداد راه شهدا است که دانش‌آموزان باید به وظیفه حساس خود در این زمینه عمل کنند.

وی افزود: دانش‌آموزان باید بدانند و درک کنند که شهدا خطی و مشی مقاومت و ایثار را برای ما به یادگار گذاشته‌اند و این موضوعی نیست که دست کم گرفته شود و دانش‌آموزان نیز باید در عرصه کنونی با قدم گذاشتن در مسیر پیشرفت علم و دانش اهداف شهدای والامقام کشورمان را تحقق بخشند.

 فرمانده سپاه خلخال گفت: اقتدار و عظمت کنونی کشورمان در سایه خون شهدای والامقام کشورمان و رهنمودهای مقام معظم رهبری به دست آمده و شهدای دانش‌آموز بسیاری با درک والای خود در زمان جنگ برای دفاع از کشور به مناطق جنگی اعزام شدند که باید به عنوان یک الگوی ارزشمند برای دانش‌آموزان عصر حاضر باشند.

عطایی بیان کرد: پاسداشت و گرامیداشت خانواده‌های معظم شهدا برای ما یک وظیفه و رسالت خطیر و حساس است چرا که راهی که این خانواده‌ها پیموده‌اند کم‌تر از شهادت نیست و این خانواده‌ها نیز به اندازه شهدا در پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی تلاش کرده‌اند.

وی تصریح کرد: انتظار ما از دانش‌آموزان این است که با تحصیل مطلوب مواظب دستاورد پاک شهدا و امام راحل باشند و مسیر و هدف شهدای والامقام کشورمان را فراموش نکنند و رشادت شهدای هم سن خود را همیشه در ذهن خود نگهدارند و برای مقابله با تهاجمات فرهنگی آماده و هوشیار باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73846

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.