تاریخ ارسال : ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ولایتی: دشمنی بدخواهان منطقه، خواب های شوم دیگری را طراحی می کنند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، به مناسبت اظهار نابود شدن داعش، علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در کارها بین الملل پیامی را در صفحه اینستاگرام خود انتشار یافته کرد.  

این پیام به توصیف ذیل هست:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انتهاء داعش و سرنگونی پرچم سیاه شرم و دشمنی آنها دستاورد ایثار و جان فشانی ملل مظلوم منطقه، دولت های قانونی آنها، رشادت ها و ایثارگری های فرماندهان، مدافعان حرم و شهدای گرانقدر و علاوه بر این مردم شریف و بزرگ ایران اسلامی با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و اراده و همت همه مدیران بود که بی شبهه اگر این مقاومت و مجاهدت ها نبود امروز ضروری هست شاهد سیطره داعش و جریانات تندرو و تکفیری و تروریست ها که امنیت و آرامش منطقه را هدف قرار داده اند می بودیم.

همه ما قدران این مقاومت، جان فشانی و مجاهدت ها هستیم و این برتری بزرگ و افتخارآفرین که قلب ملل منطقه را شاد کرد را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی و ملت ها و دولت های مظلوم منطقه تبریک می گویم.

البته ضروری هست دانست دشمنی های بدخواهان منطقه و بویژه توطئه گران بر ضد امنیت، پیوستهی و ابهت ایران اسلامی، خواب های شوم دیگری را طراحی خواهند کرد که ضروری هست هوشیار و بیدار در مقابل آنها مقاومت نمود که بی شبهه راز برتری همانا مقاومت می باشد.»


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75679

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.