تاریخ ارسال : ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۱۹ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ولایت فقیه اصل الاصولی برای همه نسل ها و دوران هاست

 
حجت الاسلام و المسلمین شیخ محمد امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان جوان و سرشناس مازنی در سخنانی در جمع جوانان فرهیخته استان ، ولایت فقیه را معیار مناسب و راه صحیح برای تصمیم گیری ها و مواضع سیاسی و انتخاباتی دانست.

به گزارش شلمچه نیوز، این محقق جوان، با تأکید بر اهمیت  مسأله ی انتخابات و انتخاب اصلح ، یکی از معیارها و شاخصه های مهم در انتخابات را  تبعیت و ولایت پذیری کاندیدها از مقام شامخ ولایت فقیه دانست و افزود: ولایت فقیه اصل الاصولی برای همه نسل ها و دوران هاست و شخصی که امروز در کشور قائمه است و نظام اسلامی را حفظ می کند مقام معظم رهبری است و می بایست همه مردم با سلایق مختلف از دستورات ایشان تبعیت نموده و در مسیر رهبری عزیز حرکت کنند.
این محقق برجسته ضمن هشدار بر مراقبت جوانان از برخی حلقه های سیاسی و انتخاباتی در کوچه پس کوچه های شهرهای مازندران، هرگونه تضعیف نظام اسلامی و مقوله ی مهم ولایت فقیه توسط کاندید ها را از خطوط قرمز این جلسات دانست و بر مقابله ی جوانان از برخی سخنان شبهه ناک بر علیه نظام اسلامی تأکید کرد.
۳۴۶۰۲_LIUBG46H_pic
وی افزود برخی کاندیدهای احتمالی در برخی جلسات، خود را دایه ی مهربانتر از مادر جلوه داده و برای نشان دادن چهره ی کاذب خویش، نظام اسلامی را در جلسات زود هنگام انتخاباتی خویش زیر سؤال می برند تا آنکه بتوانند خود را دلسوز و امین، و مردم را پلی برای رسیدن به اغراض سیاسی خود قرار دهند.
امیری سوادکوهی افزود: معاندان می باید ملتفت باشند که دیار عالم خیز و شهید پرور مازندران همواره دژ مستحکم دفاع از ولایت و نظام اسلامی بوده و خواهد بود.
حجت الاسلام امیری سوادکوهی در خاتمه خطاب به جوانان فرهیخته ی مازندران تأکید کرد: یقینا جوانان ارزشمند و غیور مازنی در انتخاب خود، معیار را تبعیت از مقام عظمای ولایت و مرجعیت دانسته ، چرا که رهبری عزیز دغدغه اش کمک به محرومان و ایجاد اشتغال جوانان و مبارزه با مفاسد اقتصادی است و کسی که در مسیر اندیشه های ایشان حرکت کند، می تواند گامی مؤثر در راه اصلاح و درمان جامعه ی بیمار خود بردارد.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1617

  • m.f ۱۳۹۴-۰۷-۰۶ - ۱۴:۴۴ - پاسخ دادن

    بسیار عالی بر بزرگ مرد ولایت مدار شهرستان من سوادکوه،به امید موفقیت روز افزون حاج شیخ محمد اقا امیری

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.